Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma kaptam meg a jogsim,...

Ma kaptam meg a jogsim, kirakjam -e a "T" betűt az autómra? Sokan szerint ez rém ciki, mások szerint ajánlott. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 23:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
cikinek nem ciki, de én az összes ilyet jól megelőzöm ;)
2012. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes.


A legtöbb előzékeny, normális sofőr a T nélkül is ugyanúgy fog veled szemben viselkedni. Főleg ha összeszedetten vezetsz. Néhány emberből meg kihozza a "gyá, egy mazsola, most megszivatom" állatfajtát.

2012. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy K G írta, felesleges.


Aki normális az ugyanúgy normális alapjáraton is, viszont a T-s matrica vonzza a bunkókat, csak negatív hatása lenne sajnos. Egyébként gratula a jogsihoz :)

2012. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy kitedd. Én se raktam ki, egyenrangú vagy az összes többi sofőrrel szemben, így meg a szemétládák célpontjává válsz. Engem is imádnak előzgetni, mikor pl 60-as táblánál meg több,mmint 65-tel (nincs pénzem trafipax után fizetgeti, nem is sietek sehová), pedig nincs kint a T betű, az emberek egy része simán tajparaszt.

Amit tudok ajánlani, mielőtt forgalomba mész, menj el a saját/családi kocsival egy kihalt parkolóba és gyakorold avval is az elindulást, megállást, sebességváltást stb. Nekem sokat segített, így forgalomban alig pár alkalommal fulladtam le az elején, nem pedig a zöld lámpa kellős közepén kínlódtam és stresszeltem. Nem lesz baj amúgy, csak nyugodtan.

2012. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
na ennyit a polgárőrökről.. retek egy népség...
2012. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ne rakd ki, egyrészt nem kötelező, másrészt semmi értelme.
2012. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
én kitenném... csak hogy tudja, mire számítson (akkor, ha mazsola vagy és nem tanított pl apád már gyerekkorodba vezetni és csak a jogsin tanultad, szerintem tedd ki)
2012. márc. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
4%

Engem pl. apám sosem tanított vezetni gyerekkoromban sem, vizsgán vezettem először autót, forgalmi vizsgán megjegyezte a vizsgabiztos, hogy olyan, mintha évek óta vezetnék... Akkor miről is beszélünk?

Szerintem nem helytálló, amit az előbb leírtál.

2012. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
*vizsgán = tanfolyamon
2012. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Szerintem se tedd ki, mert sajnos rényleg csak negatív hatása van. Viszont én is javaslom azt az ötletet, hogy elötte vezess egy kicsit parkolóban, vagy így kisebb utcákban, hogy megszokd a kocsit (főleg, ha diesel autóról benzinesre váltasz). Nekem még így is sikerült párszor piros lámpánál lefullasztani, de csak pár alkalommal, egy hét után már jól ment. Sok sikert!
2012. márc. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!