Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma kaptam meg a jogsim,...

Ma kaptam meg a jogsim, kirakjam -e a "T" betűt az autómra? Sokan szerint ez rém ciki, mások szerint ajánlott. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 23:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

00:28


Gratulálok! No meg annak is, aki a polgárőr igazolvány láttán nem vágott pofán!

2012. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

a barátom szerint csak azok teszik ki, akik bénák, és azok is akarnak maradni.


én sosem tenném ki, biztos vagyok a képességeimben, nem a T betű fog megmenteni egy esetleges balesettől, ha nem én vagyok a vétkes.

2012. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Hát jó,akkor nem teszem ki...

Csak gondoltam lehet jól jönne,ha esetleg valami bizonytalan helyzettel találkoznék,akkor a többiek megértenék mi van.

Nem vezetek rosszul szerintem,csak "figyelmeztetésnek" akartam:)

Hát,lefulladni nem szoktam,olvastam több helyen is és mindenhol jönnek a bunkók,hogy stresszeltetni kell azt akinek kint van.

2012. márc. 13. 12:54
 14/32 anonim ***** válasza:
Elhiheted, aki bunkó, ugyanúgy ledudálja a hajad is. Aki nem, az max a saját kocsijában dörmög, hogy na ezt mit balf...oskodik. Ennyi.
2012. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Tedd csak szépen ki, én is kitettem.

Aki bunkó ígyis úgyis bunkó, aki viszont nem, az nem fog anyázni rád, mert látja a T betűt. Akinek nincs kint de bénázik, arra én is anyázok. Akinek kint van, ahhoz azért másképp viszonyulok.



Az én tapasztalatom (1,5 évnyi T betű hordás után) hogy a direkt szivatók aránya olyan kb. 5% lehet. Tehát durván 100 autósból 5 fog direkt szándékosan azért szivatni mert T-s vagy. Viszont kb. 30% fog hozzád normálisabban viszonyulni a T miatt, vagyis összességében jobban jársz. Kb 30% lesz az, aki majd mindig megelőz, de én azt mondom mindannyiunknak jobb ha előttem van, mintha mögöttem (neki is, nekem is), tehát ezt én az előnyhöz sorolnám.


Volt egy elsőbbség meg nem adási esetem. Tudtam hogy jöhetnek, figyeltem is, de annyira beláthatatlan a kereszteződés hogy nem láttam a keresztbe jövőt. Mögötte jöttek a zsaruk. Egyből lekapcsoltak hogy ez mégis mi volt? Mondom tök friss a jogsim, és mutattam a T betűt is. Mivel látták hogy simán csak balfék voltam, nem genyóztak (persze jogilag a T semmit sem jelent, de ha normális zsarut fogsz ki, akkor az megértőbb lesz).


Szóval tedd ki, hidd el jobb ha kint van.

2012. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, ne tedd ki!

Hülye az is, aki kitalálta, semmivel nem vagy gyengébb azoktól, akiknek már jó ideje jogsijuk van. Legalábbis biztos nem a semmiért kaptad a papírodat.

2012. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Arra még csak ne is számíts, hogy a zsernyákok emiatt engedékenyebbek lesznek, erre NEM lehet alapozni!
2012. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Napkiraly ***** válasza:
42%
engem a T betű látványa felingerel mint bikát a vörös posztó. Pavlovi reflex, megszoktam h tötymörgéssel párosul. Kielőzni, ledudálni, eltaposni, ezek jönnek elő. Ne tedd ki, felingerled a hozzám hasonló barmokat
2012. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Najó,most már nincs az a pénz,amiért kiraknám :D
2012. márc. 14. 23:05
 20/32 anonim ***** válasza:
Fúúú Napkiraly, remélem nem pesti vagy, gyűlölöm kezdőként a fajtád xD Tudod sajnos nem mindenki kocsival a feneke alatt születik :P
2012. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!