Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van itt ennyi egészen...

Miért van itt ennyi egészen más vélemény az autókról?

Figyelt kérdés

Mr. félig hasznos "Mi ez a hülyeség hogy nem volt normális F Astra a Suzuki után most az opel szidása lett a divat itt a gyakorin, "mer csak a BMW a jó meg a Merci"."



És Mr. tudja "BMW az "sz@r". Amúgy híresen. Látom nem volt még a baráti körödben egy BMW sem. Gyakori és drága szerviz ez a(z új) BMW.


Jó vicc, kellemtelen tény az az anekdota hogy egyes estekben a "VW kezd a BMW szintjére süllyedni". ;)


Nem is értem. A BMW 1951-ig volt jó minőség, azóta nem szóltak neked? (azért hiszi sok magyar hogy a BMW és a Mercedes-Benz egy és jó minőség mert ez amíg mi vehetünk (anno) szabadon nyugati autót így volt. A Mercedes ~1994-ig amúgy csúcs minőség volt/maradt.


A FAszta meg az összes (vagy egy tucat) a környezeteben mind oltári rossz volt.


A Suzuki (Swift Mk.2 és Mk.3) az csak gurulókorporsó és ha nem tisztítják kellően gőzborotvával akkor rohad."


2011. szept. 25. 09:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:

"Én azzal nem vitatkozom hogy más árkategória a BMW. De azzal igen hogy lenne más , negyedi ilyen autó a palettán 2010-ig."


Ezalatt pontosan mire is gondolsz?

2011. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
Igazából az a fene nagy helyzet, hogy egy 50 km/h.s kisebb karambolt nagyjából ugyan akkora eséllyel éled túl egy Suzukiban is mint egy BMW-ben. Autópályán meg ha 150-nel szállsz bele valamibe, akkor teljesen tök mindegy miben ülsz, neked kampec. Nem kell menni mint a mérgezett egész és meg van oldva a baj.
2011. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
Akkor mondok egy érdekes dolgot, van aki magyarországon Porche alkatrészt gyárt normára 500Ft bérért óránként, tehát meg kell csinálni x darabot egy óra alatt. Van aki lelkiismerettel csinálja van aki meg életuntan, na ezért is lehetnek sz.rok az autók szerintem. Nem ez volt a kérdés, de nagyban hozzájárul a válaszhoz!
2011. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

" A Suzuki Swift Mk. 2 és Mk. 3-nál Daewoo Tico-nál és Daewoo Matiz-nál 100+km/h-nál ~100%-ban halálos a baleset végkimenetele.

A BMW 200+km/h-nál ~80%-ban halálos a baleset végkimenetele.

A BMW 100+km/h-nál ~20%-ban halálos a baleset végkimenetele.


Suzuki Swift Mk. 2 és Mk. 3, Daewoo Tico, és Daewoo Matiz városi kisautó 50-75km/h-ra tervezve. "


Ez kb. így van.


Az van hogy a rozsdás golfban is könnyebb túl élni mint a tárgyalt három városi kis autóban.

2011. szept. 25. 11:03
 15/64 A kérdező kommentje:

Porsche alkatrészt (igazságtalan) de beszerelés előtt is meózzák, nem úgy az össze többi típust.


A költség hatékonysági managerek szerint (csak) a luxury car-nal (már) kell ezt.


De értem mit mondasz.


VW motorgyár nálunk, Chrysler motorgyár Mexikóban, ez utóbbiról csak rosszat hallottam. A magyar jó hírnevet nem rontom, mégis csak magyar vagyok. ;)

2011. szept. 25. 11:08
 16/64 anonim ***** válasza:
Ez márt csak azért is hiteltelen, mert 100%-os halálozási rátát emlegetnek benne, ami enyhén szólva is röhejes. Ha már egy ember túléli nem lehet 100%.
2011. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
Aki meg 200km/h-s ütközésben találja magát annak úgy kell. Az azt jelenti, hogy van 200-al tekeredett rá egy fára, vagy frontálisan ütközött valakivel aki vele együtt szintén 100-al ment.
2011. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

"A Suzuki Swift Mk. 2 és Mk. 3-nál Daewoo Tico-nál és Daewoo Matiz-nál 100+km/h-nál ~100%-ban halálos a baleset végkimenetele."


"Amúgy onnan tudom hogy az egyik barátom tűzoltóságnál dolgozik, és ő mondta ezekhez az autókhoz külterületen és autópályán nem kell mentőt hívni. Ami még szörnyűbb, sokszor családdal indulnak neki a nagyvilágnak. Ilyenkor Amúgy kellene bérelni egy nem kizárólag városi autót. Ha csak kicsit is számít a család biztonsága."


Ha nem tudd bérelni. ÉS akar a családdal városon kívül utazni, ne városi kisautót vegyen! Mert egy (ilyen) balesettel a 0-33%-ra csökkenti a család létszámát.

2011. szept. 25. 11:13
 19/64 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:08"


Ezekhez "Suzuki Swift Mk. 2 és Mk. 3-nál Daewoo Tico-nál és Daewoo Matiz-nál 100+km/h-nál" ha hívják a tűzoltót soha nem kell mentőt hívni. Meg lehet kérdezi a tűzoltóktól. Nem titok.

2011. szept. 25. 11:15
 20/64 A kérdező kommentje:
Suzuki Swift Mk. 2 és Mk. 3-nál egy eset van de akkor nem kell tűzoltó, csak autó mentő. Ha földre borul és nem ütközik, akkor pörög ás pattog mint a labda.
2011. szept. 25. 11:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!