Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonoztam és hazaugrottam...

Simsonoztam és hazaugrottam tankolni. Beakartam rúgni de nem sikerült. Mintha elcsúszna a berugókarnál vmi. S csak úgy tudtam elindítani h begurultam vele kettesbe. Miért van ez?

Figyelt kérdés
mitől van ez??
2011. aug. 24. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyis úgy volt h lenyekkent a berugókar ahogy ráléptem
2011. aug. 24. 20:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy simán kilazult a berúgókar és lenyeste a menetet, vagy valami belül szállt el. Lenyeste a fogakat, vagy elreccsent a berúgótengely. Milyen Simsonod van? Bár annyira nem lényeg. Szedd le a baloldali deknit és nézd meg, hogy nincs-e valami gáz.
2011. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát a berugókart meghúztam de akkor se lett semmi mert ha erősebben ráléptem akk megint lenyekkent..am simson s51 n
2011. aug. 25. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont mint az enyém. Most szedtem szét darabokra csapágycsere miatt. Váltóolaj van benne? Ha igen, akkor engedd le valami edénybe az alján lévő csavarral, és szedd a le a berúgó és a váltókart, csavard ki a 6 csavart ami tarja a deknit és ott nézz körül.
2011. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen van benne váltóolaj!
2011. aug. 26. 22:50
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló.a tiédnek mi volt a baja?
2011. aug. 26. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak főtengelycsapágyat kellett cserélnem, "csak". Amúgy én vagyok az első válaszoló is. Viszont így jobban megtudtam, hogyan is működik a berúgószerkezet. annyira sok minden nem szállhat el. Lehet, hogy a fogaskerekek letörtek, de elvileg akkor is mennie kéne. Vagy hátul van a racsni, az is lehet, hogy elkopott. De inkább vidd szerelőhöz, és fizess neki 5-10 ezer forintot, inkább mint tönkretedd. Én is szétszedtem, de összerakást inkább profi szerelőre bízom, nehogy valami gubanc legyen.
2011. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát valójában apumé a motor és ő simsonszerelő-profi...már csukott szemmel is összerak egy simsont:)köszi mostmár nagyjából vágom én is mi a helyzet vele:)
2011. aug. 27. 09:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!