Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó, hogy valakinek morog...

Mire jó, hogy valakinek morog a kocsija?

Figyelt kérdés

Sok autót hallok aminek olyan mély a hangja, mintha be lenne rekedve.

Szóval valami sportdob van rajta.

Van ennek haszna, vagy csak a menőzés miatt teszik fel a suzukijukra?


2011. ápr. 22. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerinted?!
2011. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mentális lóerőket ad, és az olcsó ribancok nedvesednek tőle! nem elég? :D
2011. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Megint megkérdezem kérdező, mint már sokadszor:

Mi a fészkesfene közöd van hozzá, hogy másnak milyen az autója? Ha neki úgy tetszik, hogy ordít a kipufogó az ezerkettes szörnyetegen, saját dolga. Neked SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!

2011. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Valakinek ez a perverziója. Lehet neked meg olyan perverziód van, hogy fordítva szeretsz szarni a wc-n... senkinek semmi köze hozzá, uccsó jól mondja.
2011. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, Nekem van egy Honda Civic Vtim játékra és azon hátul van egyetlen darab, picike, majdhogynem üres dob és ez nem morog, hanem inkább ordít, üvölt.

A Nök nem esnek térdre, mert ez már fülfájást okoz.

2011. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Valójában "sok hűhó semmiért",igazi haszontalanság.

Magamutogatóknak való sport.

(vagy valaki odaverte a kipufogót a padkához,nem volt pénze és ki kellet herélni a katalizátort)

Egyébként korfüggő.

30 felett már nem tetszik,40 felett idegesít,50 felett fáj a füled tőle de mindenképp nevetséges amikor a nagy hang elé valami rakétát vársz aztán szarabbul gyorsul mint az a szemüveges öregasszony Yarissal a külsőben ...

:p))

2011. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Haszna nincs sok, ellenben irtó szánalmas, amikor egy autó minden tagja rezonál a sportkipufogótól. Emellett garantált, hogy minden földszinten lakót felkeltenek ezek a roncsok éjszakánként. Szerencsére mostanában eléggé rájuk szálltak a rendőrök.
2011. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs sportdob az autómon,mert nem egy erőgép.Szerintem is szánalmas,amikor versenyautó-szerű hanggal gyorsul egy átlag autó.Nem csak a gyorsulás látványa miatt,hanem azért is,mert hallod,ahogy erőlködik a motor,csak hangosabban.

Amúgy,maga a hatás nekem nagyon tetszik.Én el tudom viselni a sportdobot hosszabb távon,de csak olyan autón,ami megy is,mint az ítélet.

2011. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát igen sokan azt hiszik ettől már sportkocsi van alattuk, közben vagy a kipufogó lyukadt ki és annak van aztán hangja, vagy sufni tunning, és visszahajlítanak lemezt vagy szánalmas emberek vesznek egy olcsó dobot és máris ők a janik azt hiszik a 20 éves kocsival...
2011. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Régen én se értettem, de egyszer vezettem egy Honda civicet sportkipufogóval, és az autóban ülve nagyon jó hangja van. Ha rálépsz a gázra, úgy érzed mintha egy igazi sportautót vezetnél. Bár kívülről tényleg elég zajos és zavaró tud lenni.
2011. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!