Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Raf Pol Fenix...

Van valakinek Raf Pol Fenix kocsija?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az van! Most 2 hónapos a babám. Raf Pol Fenix 3in1 Lime Virág színben. Én nagyon szeretem. Falun lakunk, kellenek a nagy kerekek, lapra csukható, beteszem a csomagtartóba, ha megyek valahova autóval, a hordozót rápattintom a vázra. Kertes házban lakunk, jó nagy a földszint,még a lakásban is tologatom, nem kell emelgetnem, úgyhogy a súlya sem érdekel. Mindenki lehúzza a lengyel babakocsikat. Én 63ezerért vettem, és van 3 része. Tágas a mózes, de már alig várom,h kipróbálhassam a sport részt! Mindhárom részéhez van bundazsák,tehát télen is megyünk!!! :)
2011. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsi...lábzsák...első vagyok!

2011. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan érdekelt volna, hogy ki hogy van megelégedve a sportrésszel mert az én kisfiam nem szereti és az ismerősi körben is mindenki akinek ilyen kocsija van vett egy sima sportkocsit mert ők sem tudták használni.Nagyon kemény szűk a hely és nagyon nem kényelmes neki.Valaki tapasztalat?A mózes meg a hordozó viszont nagyon jó de a sport....
2011. szept. 1. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van...sajnos a sport rész SZAR, ahogy írtad...nagyon rossz az ülőrésze, nem szeretem!!!

Vettünk egy esernyőre csukható egyszerűt, azt imádjuk, a lányom is :-)

Ja, és még utáltam, hogy olyan batár nagy az egész, és a kocsiba rengeteg helyet foglalt!

már megbántam, hogy anno ezt választottam!!!! :(

2011. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó!

Örülök, hogy nem csak én gondolom így már kezdtem azt hinni, hogy csak béna vagyok.Ti mit vettetek?

2011. szept. 1. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Hát akkor kíváncsi leszek én is! Bár még odébb van...hogy kiderüljön! Majd figyelek!
2011. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11.10. vagyok :-)

[link]

mi ilyet vettünk!

2011. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!