Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen kocsija?...

Van valakinek ilyen kocsija? Meg van vele elégedve?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 9. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a lábtartót. Hogy fog ott elférni a lába? Összetett lábacskákkal fog ülni?

Szerintem nem kényelmes.

Ezért nincs ilyen kocsink, hogy a kérdésre is válaszoljak :-)

2011. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van, csak 4 kerekű. De a váz szinte u.ilyen. Nagyon szeretem, elégedett vagyok vele.

A lába pedig elfér, nem kell egymásra tennie!! :D

2011. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonló van, csak 4 kerekű: Bertoni Omega 4.

Én nagyon szeretem, eddig meg voltam vele elégedve.

2011. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nektek, akiknek hasonló kocsitok van, milyen az ülőfelület, ill.a háttámla? kemény? Mert a Quatronak igen,kemény, és soha nem ül benne a babám, hanem így kifordul oldalra, hogy a popója előre néz, nem a babakocsi "ülőrészén" van.És szerintem nagyon kényelmetlen neki. A lábtartója tökéletes, azzal nincs gond.
2011. júl. 10. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
3 vagyok: abszolút nem kemény az ülőrész és a háttámla. Sőt,sokkal jobban szereti ezt a babakocsit, mint az előzőt, ami volt.
2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, épp ez az. Ezek szerint a Bertoni mégiscsak más.Ezért is érdekelne olyanok véleménye, akinek PONT ilyen kocsija van, mert ennek nagyon kemény az alja is és a háttámlája is. Alvásnál persze jó, de ülésnél nem szereti Én sem:( Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!