Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek a nevét meg lehet...

Valakinek a nevét meg lehet tudni a kocsija rendszáma alapján?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 10:36
 1/10 anonim válasza:
igen meg lehet tudni a rendőrségen.
2011. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hivatalosan nem. A "mezei" állampolgár a gépjárműkeresőben ezt nem tudhatja meg. A rendőrség viszont - nyomós indokkal - le tudja kérdezni a gépjármű-nyilvántartásból. A nyomós indok persze nem azt jelenti, hogy milyen jóképű a szomszéd pasi azzal a Skodával, hanem mondjuk feljelentés kell hozzá. De ha van nagyon jó rendőr vagy okmányirodás ismerősöd, talán ő is hajlandó erre (viszont ez nem hivatalos eljárás).
2011. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Azt nem, de az autóról egy-két dolgot jó esetben itt igen:

[link]

2011. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez az utolsó link jó, csak kár hogy a zöldkártya ugye már nem érvényes belőle.

Igen,a nevet a rendőrség tudja-a gyorshajtásokat is gondolom ez alapján küldik ki.

2011. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Sőt már a "rendőrismerős" sem működik mivel igazolnia kell a belépési jogosultságot és a lekérés okát is aminek nyoma marad a gépben.

Viszont kiskapu egy korrupt eredetvizsgáló is lehet ...

:)

2011. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer meg akartam venni egy Porschét még a kilencvenes években és az akkori csajom önkormányzatnál dolgozott, pont gépjárműadó témában. Ő meg tudta szerezni nekem a tulaj kilétét.
2011. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

A harmadiknak:


Sajna azt az oldalt nagyon lebutították. Anno minden adatot ami a zöldkártya kiállításhoz kellett illetve nértek adatot le lehetett kérni.

Ötödik:

Megerősítem. Már rögzítik ki, mikor, mit kért le.


Kérdésre válasz: Hivatalosan nem.

2011. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Azt viszont,hogy hitellel terhelt-e az autó, azt az itt regisztráltak, megtudhatják: [link]
2011. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
92%
tudod hogy tudd meg?éjnek idején menj le a kocsihoz valahogy indítsd el a riasztót hívd ki a rendőröket hogy már 2 órája megy és a rendőr hangosan be fogja mondatni a beszélőjén az ember címét és nevét.hehe
2011. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az utolsó válasz a legszimpatikusabb ;DDD
2011. júl. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!