Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó olajcsere...

Automata váltó olajcsere Budapesten korrekt áron?

Figyelt kérdés
Tudtok javasolni olyan szervízt Budapesten ami elvégzi a váltóolajcserét elfogadható áron? Egy két helyen érdeklődtem és 140 ezer körüli árat mondtak ami soknak tűnik.

#automata #váltó olajcsere
ma 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan végzett munka esetében a 140 ezer teljesen normális. Jó minőségű olaj litere 5-7 ezer körül van, átlag 7-8 liter szokott kelleni, az átmosás miatt ennek duplájára van szükség, tehát ott járunk, hogy csak az olaj maga minimum 70, de a 100-at is elérheti. Kell egy szűrő is, ami még egy papírbetétes esetben (pl. VW) is 10 ezer. És akkor jönnek a járulékos dolgok: számítógépes diagnosztika, az olajcsere géppel, utána számítógépes kalibrálás, próbaút... 1-2 óra simán rá megy autótól függően.


Ha jó munkát akarsz, ez az ára. Vannak olcsóbb opciók is, de ha van egy kis eszed azokat nem választod, ajánlani meg biztos nem fogok ilyet (bár nem is tudok, de ha tudnék sem ajánlanék, mert nem akarok neked rosszat és nem támogatom a kókány hulladék munkát).

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress google térképen sima szervizt, aminek jó értékelése van, de nem márkaszerviz vagy márkára szakosodott szerviz. Bár már mindegyik átverős, az olcsóbb meg honnan tudod hogy tényleg ki is cseréli? Szerintem érdemes inkább elmenni vidékre számlás helyre, olcsóbb is és mivel nincs annyi ügyfél korrektebbek akarnak lenni, hogy máskor is hozzájuk menj. 140 ezer egy váltóolaj cserére tényleg brutális.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Ez kb ennyibe kerül


Minek vettél olyan autót aminek a fenttartása anyagilag gondot okoz neked?

ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hol írtam én olyat hogy anyagilag gondot okoz? Soknak találom és ezért kérdeztem hogy ne tud-e esetleg valaki jobb áron. Az ezer forintos parkolási díjat is soknak találom de nem okozna anyagi gondot kifizetni.

Máskor kérlek a kérdésre válaszolj. Ha meg nem megy a szövegértés akkor inkább ne írj.

ma 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező...a legfontosabb, hogy számlát kérj...ha valami hiba lépne fel, ezzel visszaviheted.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 140ezer teljesen korrekt. 5-8ezer literje az olajnak (jobb minőségű) amiből kell legalább 7-10 liter, plusz szűrő plusz munkadíj.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy tuti tudod olcsóbbra, ha magadnak veszed az olajat egy olcsó helyről pl. zsu, kovácsautó, akár megrendelve házhoz és viszed az olajat. Akkor nem kell kifizetned azt, amit keresni akarnak az olajon csak az 1-2 óra munkadíjat. Ha nem tudod milyen olaj való bele, akkor van a neten olajkereső, ahova beírod az autó típusát, kiírja milyen olaj és mennyi kell bele. De ha bemész az utcáról és ők intézik az olajat is akkor az annyi amennyit ajánlottak.
ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!