Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 320i,318i,320D Melyik...

BMW E46 320i,318i,320D Melyiket ajánlanátok mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

A keretem a vételre 1,2 millió ennyiből szép nem leharcolt kókányolt példányokat ki tudnék fogni?

Esetleg a fent említett típusoknál mire kell oda figyelni?



jún. 26. 11:17
1 2
 1/19 Mad Max2 ***** válasza:
61%

mindet


nem fogod megbánni nyugi:)

jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Leghalálosabb iramban...
jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből 2 misi alatt nagyon nehezen fogsz olyat találni, ami nem lefingott, mindennapi használatra alkalmas autó.
jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
1 millióért prémium autót xddd Annyiért egyszerű városi autókat szoktak venni és még abból sem biztos hogy jó állapotú.
jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Arra kell odafigyelni, hogy majdnem 100%, hogy ha te 1,2 millió forintért veszel egy E46-ot, hacsak nem egy végtelenül fapad 316i amit valami bácsi árul akit annyira nem érdekel mennyit kap érte és így megkapod jó áron, akkor a vételárát egyből lehet rákölteni hogy tényleg jó autó legyen amiben megbízhatsz hosszú távon.


Vagy ha szerelgetni akarod gyakran, akkor persze lehet úgy is.


Amúgy ha rendben van, akkor mindegyik jó autó tud lenni. A sorhatos 20i-nek szép hangja van, de nem kifejezetten erős és 10 liter felett fogyaszt városban, vegyesen 8-9 körül. A dízelek takarékosak és normálisan lehet velük közlekedni, persze a legtöbb már sajnos kezelésbe lett véve vidéki janik által, okos kormolós csatacsipp meg ilyenek. Na azokat kerülni kell.

jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

320D-t ne vegyél. Ha ott beszarik az adagoló, az költséges lesz.


Én 316i-t vagy 318i-t vennék a helyedben, és csak tényleg jó állapotút. Vigyél valakit, aki ért hozzá.


Ide írtam bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..


A kereted alapvetően elég egy jó példány megvásárlására, de legyen tartalékban is pénzed. Ezeknél bármikor jöhet egy 100-200 ezres kiadás.

jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 A 318 i re azt mondták nekem hogy szar inkább 320 D bar inkább benzinest vennék de nem tudom.
jún. 26. 17:19
 8/19 anonim ***** válasza:

És akik ezt mondták, tudják egyáltalán a motorkódját? :)


Azt mérlegeld, hogy mit jelent nálad a napi használat, mennyit járnál vele.

jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6 Konkrét motorkódot egyik se tudott mondani.De a napi 40km fix meglenne de

vàltozó úgy mondom a napi használatot hogy nem csak az otthonom és a munkahelyem között ingáznék vele.

jún. 26. 18:03
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 *
jún. 26. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!