Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 26 éves Opel Vectra...

Egy 26 éves Opel Vectra alkalmas lehet mindennapi használatra?

Figyelt kérdés
jún. 4. 05:44
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen
jún. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Állapottól függ, nem önmegában attól, hoyg mikor gyártották. Egy triviális példával: ha szanaszét vannak repedezve és porladnak a hűtővíz csövek, akkor messzire nem mennék vele. De ha kicseréled újra, akkor mi akadálya lenne? Jó nyilván egy autó nem csak csövekből áll, mást is karban kell rajta tartani. Ezt csak a példa kedvéért emeltem ki.

Nekem egy 19 éves H Astrám van, 312e km-rel. Minden gond nélkül teszek meg vele autópályán napi 500 km-eket.

jún. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
volt olyan kocsim amiben benne volt a viläg minden kilometere 2x es bärmikor el mertem indulni vele 1000kmre... azt hiszem 617 ezerrel ment a bontoba mert nem erte meg ättolni a müszakin 24 evesen (rozsda miatt)...
jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 31 éves kocsim is, bele ülök azt megyek. Amit kér törődést azt megkapja. De elvisz bárhova.
jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárólag az állapot és alkatrészt ellátottság függvénye.
jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nekem A vectrám volt, kívülről szép volt, alánézve....bölcső szanaszét rohadva, ez volt a baja.

Meg hajlamos még a hátsó lengéscsillapító rögzítés felül kiszakadni.


Ha opelt veszel, alulról mindenképp nézd át.

Igaz, bőven van benne anyag, de van amikor már az is átrohad idővel.


Nekem 33 éves F astrám van, valaki nagyon vigyázott rá egész életében.


Csóri autót én most amortizálom le a végletekig, cserélek rajta rengeteg alkatrészt, de a kaszni az, amivel nem tudok mit kezdeni már.

jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen akkor az opel még jó motorokat csinált.
jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
34 éves Ford Sierrával tavaly Belgiumban is jártunk.
jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Paczalos István ***** válasza:

Ha rendesen karban van tartva, ki van normálisan lakatolva, miért ne?

Nekem volt 28 éves corsám (pontosabban a feleségemé), és annak se volt semmi baja, rendesen volt szervizelve, és használtam, napi szinten. Akkor cseréltük le, mikor többe került volna a motortartó Y cseréje, mint az autó.

jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!