Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néztem egy Opel Corsa E 1.4...

Néztem egy Opel Corsa E 1.4 90 lóerő szívó benzin autót,mik a tapasztalatok ezzel a modellel?

Figyelt kérdés
2108-tól néztem aránylag jó áron találtam őket vegyes felszereltséggel.Csak sokan szidják az opelt pl azt olvastam most az E verzióról,hogy hangos benzin motorok meg sokat fogyasztanak meg magas zajszint.Nézegettem más autókat is de ez árban felszereltségeb nem rossz igaz van egy két kompromisszum pl tolató radar hiánya vagy hátul csak tekerős ablak de enélkül is el tudnék lenni.Néztem turbósokat is más márkákban is de oké erős a turbós benzin de mégis csak kis köbcentik a dízelektől meg félek.A sprint monitort tanulmányozva ennek az 1.4 motornak nem volt olyan vészes a a fogyasztása sem.

2023. jan. 29. 21:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Swift lehet,hogy jobb választás valóban.Ha a corsát eladom,valószínüleg én is swift-et nézek helyette,1.6 sportot.
2023. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az 1.6 már stabilabb jóval.
2023. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!