Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néztem egy Opel Corsa E 1.4...

Néztem egy Opel Corsa E 1.4 90 lóerő szívó benzin autót,mik a tapasztalatok ezzel a modellel?

Figyelt kérdés
2108-tól néztem aránylag jó áron találtam őket vegyes felszereltséggel.Csak sokan szidják az opelt pl azt olvastam most az E verzióról,hogy hangos benzin motorok meg sokat fogyasztanak meg magas zajszint.Nézegettem más autókat is de ez árban felszereltségeb nem rossz igaz van egy két kompromisszum pl tolató radar hiánya vagy hátul csak tekerős ablak de enélkül is el tudnék lenni.Néztem turbósokat is más márkákban is de oké erős a turbós benzin de mégis csak kis köbcentik a dízelektől meg félek.A sprint monitort tanulmányozva ennek az 1.4 motornak nem volt olyan vészes a a fogyasztása sem.

2023. jan. 29. 21:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

8/


Néztem toyotát is de pl a yaris túl van árazva.Nissant is néztem pl micrát de az meg hátul kicsi,meg nem bízok a turbós benzinesben plusz az tényleg hangos nagyobb sebességnél.

2023. jan. 30. 01:58
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne idiotázzál! Te ekrdeztel te kértel segítséget! Bocs h őszinte voltam és leírtam a véleményem. Igazából minőség télen anyagok, kényelmetlen ülés olcsó egyszerű gombok tipikus szürke meg fekete belső… borzasztó vezethetősége instabil futómű ezek nem jöttek be az opelen.


Nissan Micra? Most komolyan? Miért égetés magad ilyen földből kinőtt pattanasokkal?

A japánok karjában sem jók nem h autógyártásban! Haver van pénzed. Egy jó Mercit, Lexust v infinityt vegyél ( tudom utóbbi kettő japán de azok jól sikerultek)

2023. jan. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12/


Hagyjál már azokkal a drága lomokkal én az átlag autókat szeretem.

Egyébként meg milyen nyelven írsz mert néha alig értem.

2023. jan. 30. 04:35
 14/22 anonim ***** válasza:

8


Az opeloknak nagyon lent van az áruk, ha jól tudom, ebből van a legtöbb nálunk az utakon. Mármint opelból

2023. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Pedig nem olyan bonyolult kérdező, ami nem jó, azt szidják.

Igaz, én csak g astrában gondolkodtam, 3 féle motorral vettem, de nem elég, hogy a motorjaik szarok voltak, maga az egész autó egy betegágy mind.

Gyakorlatilag ami mozgatható, az széttörik, de még az is, ami nem.


Ha eddig rönóztál, maradj ennél, opelnál milliószor jobb.

2023. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15/


Istenem előítélet,a renault nagyon is jó autó mikor fogynak már el az ilyen idióták mint te akik előítéletesek.

2023. jan. 30. 09:21
 17/22 anonim ***** válasza:
, 😂😂😂
2023. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2018-as autó nem lehet rossz választás.Egy baj van a kis corsákkal,hogy nem olyan kicsik,bőven 1 tonna felett vannak.Emiatt nem lesz fürge még az 1.4 szívó benzines sem.Én inkább az 1.4 turbót nézném meg.Nem kell a turbótól félni.A turbó felújítás is már kijön egy százasból.Nekem 2008-as corsa D 1.6 turbóm van ,már 4 éve.Szinte full extrás.Digitklíma,üvegtető,tempomat,esőszenzor stb....A corsa forumon mindenki a szívó benzin lomhaságára panaszkodik.
2023. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18/


Az a baj adott egy összeg keret meg kilométer elvárás de pl a használtautón a szűrések közt nincs turbós csak sima 1.4-es gondolom azok drágábbak.

2023. jan. 30. 11:55
 20/22 anonim ***** válasza:
Vagy nézel újabb swiftet ami jóval könnyebb viszont kevésbé stabil.
2023. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!