Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néztem egy Opel Corsa E 1.4...

Néztem egy Opel Corsa E 1.4 90 lóerő szívó benzin autót,mik a tapasztalatok ezzel a modellel?

Figyelt kérdés
2108-tól néztem aránylag jó áron találtam őket vegyes felszereltséggel.Csak sokan szidják az opelt pl azt olvastam most az E verzióról,hogy hangos benzin motorok meg sokat fogyasztanak meg magas zajszint.Nézegettem más autókat is de ez árban felszereltségeb nem rossz igaz van egy két kompromisszum pl tolató radar hiánya vagy hátul csak tekerős ablak de enélkül is el tudnék lenni.Néztem turbósokat is más márkákban is de oké erős a turbós benzin de mégis csak kis köbcentik a dízelektől meg félek.A sprint monitort tanulmányozva ennek az 1.4 motornak nem volt olyan vészes a a fogyasztása sem.

2023. jan. 29. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vissza a jövőbe 😂 2108
2023. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam valószínű veled is esett már meg emberek vagyunk tessék 2018
2023. jan. 29. 22:04
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Opel mi sose kop el. Igénytelen autó igénytelen embereknek! Egy jó Fordot nézzél!
2023. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3/


Kicsit bővebben is kifejthetnéd mert az ilyen beszólok szar szövegek nem mondanak semmit.Nekem franciám volt renault azt is fikázták pedig nagyon jó autó volt.Értem én az utálatot csak sokan tapasztalat nélkül utálkoznak mert valami nem tetszik vagy egy két embernek nem jött össze valami ezért minden is szar.Objektív véleményekre vagyok kíváncsi.

2023. jan. 29. 22:10
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok nem tudom mégis mit vársz ettől a kérdéstől 2018-as pár éves autó mindig jó választás. Fogyasztással nincs gond, de életem legigenytelenebb autója az Opel amiben ültem. Nekem emiatt nem kene. De mint irtam neked nincsenek igényeid. Ha meg eldöntötték h úgy is ilyet veszel mindegy mit írunk arról a szrrrol nem?< Facebook Opel e csoportban érdeklődő dj
2023. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, nem vettem észre, hogy hangos lenne a motor.
2023. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
5: ha igénytelenezel, akkor értelmesebb lenne, ha leírnád, hogy konkrétan mi volt igénytelen, mi nem tetszett, mint csak a levegőbe beszélni
2023. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában mi ez a nagy opel anomália, de komolyan? Toyota Mitsubishi Nissan meg már nem is létezik?
2023. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

5/


Hát te egy idióta vagy az biztos.Egy még nem döntöttem,kettő meg nem az autó márkáról fogsz megítélni embert hanem max arról,hogy hogyan bánik a járművével.Neked nem jött be az opel ezt elsőre is értettem,de akkor állj tovább.

2023. jan. 30. 01:55
 10/22 A kérdező kommentje:

6/


Szóval azt mondod,hogy átlagos hangja van?

2023. jan. 30. 01:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!