Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le sokan azt,...

Miért nézik le sokan azt, akinek Suzuki autója van?

Figyelt kérdés

Nekem is volt három Suzuki swiftem, két régebbi, egy 96-os 2001-es és egy 2005-ös és mindegyiket szerettem. Sokan megszóltak,hogy Suzukim van és azt is mondták,hogy ők még akkor sem ülnének bele ha ez lenne az egyetlen kocsi a világon.

Mire jó ez a viselkedés? Ilyen jelzőkkel illettek,hogy négykerekű koporsó,mert törik mint egy kartonpapír. Ha Mercit vettem volna vagy BMW-t akkor nem szóltak volna semmit? Mert az olyan természetes,hogy van aki teheti? NNEM a trabant udódja a Suzuki és nem valami pocsék népautó. Én is tudnék jelzőkkel illetni egyes autó márkákat,de nem teszem mert lennének akik megsértődnének.


2008. nov. 28. 22:50
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy nagyjából 10 évig nem is írtam ide semmit, na mindegy, megteszem.

Nekem is Swiftem van, tudnék mesélni, meg is teszem.


17 éves voltam ( két éve ) első autóm ( mint a második is ) egy régi Swift volt, iskolába azzal jártam ( mint most ) folyamatosan jöttek a beszólások, "hehe szutyokija van " " szia, jó reggelt indult a szutyoki?" ezek mindennapossá váltak, nem érdekelt, egyszer vágtam vissza, hogy " megvetted már a bérletet" márha ez visszavágás, szerintem nem, de na, ennyi telik tőlem.

Ügye eljött az idő amikor megjelenik a BMW-s osztálytárs, fél évre rá.. jöttek ismét a piszkálások, " mennyééél versenyt a Petivel, csak kettesig kapcsol" meg a hasonló korosztályos dolgok. Telt múlt az idő, csak tűrtem,

Osztálykirándulás a város szélire, oldja meg mindenki ahogy akarja... persze addigra már a BMW-s osztálytárs kiiratkozott sokak vesztére. Maradtam én, van 10 emberke lerohant, hogy "vigyél ki" mire én, hogy, "-csak nem gondoljátok, hogy beültök egy Swiftbe?! és ha meglát ismerős, ezt soha nem vakarjátok le, hogy Suzukiba ültök" jöttek a ostoba válaszok

"á csak a partig kellene" itt mondtam, hogy nem akarok senkinek gondot, meg megalázott helyzetet, megyek egyedül. Mentem is. Azóta én vagyok a genyó Swiftes.


Persze meg kellett válnom a kocsitól, lyukas volt az alja, de olyan mint a szita. De lett másik pont ugyan olyan régi.


Volt próbálkozásom Opelba, Mazdába is, de engem a Suzuki fogott meg, egyszerű mint a faék, van aki azt szeretni.


19/F

2018. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

1.3-as swit-el oda vertem az 1.9es audi-t persze tegyük hozzá, hogy 180-nál levillogott, hogy ő beelőzne. :)

Ja igen, ki volt pakolva az egész kocsi, meg 100as benzin volt benne, fogyasztott vagy 10-et 100-on.

2018. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Erre mondta az egyik kolléga, hogy jó kikormolod :)
2018. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!