Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki a sikertelen emberek...

A Suzuki a sikertelen emberek autója?

Figyelt kérdés
A totalcar.hu-n olvastam...
2011. jan. 27. 11:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ melyik, a Grand Vitara pl nem.
2011. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

bizonyos szempontból lehet, feltéve persze ha a sikert anyagi javakban mérik. Márpedig sokan abban mérik :/

De ilyen alapon bármilyen olcsó autó erre "utal".

2011. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Suzukim van, egy kicsit sem érzem magam sikertelennek. Ekkora hülyeséget régen hallottam...
2011. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem egy Mercedes minőség. De mióta bejött a suzuki legalább eltűntek az utakról a daciák meg a ladák.
2011. jan. 27. 12:05
 5/38 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem én találtam ki.
2011. jan. 27. 12:06
 6/38 anonim válasza:
100%

Nem! A Suzuki az egyszerű emberek autója!

Üzenet a Totalcar.hu szerkesztőinek, hogy akkor adjanak mindenkinek egy X6-ost! Abban az autóban már biztosan lennék VALAKI!

Idióták!!!!!!

2011. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:

Egy ismerősömnek régi Swiftje van, pedig építőipari vállalkozó, jól fut a szekér, szerintem majdnem bármilyen autót megengedhetne magának, de Ő azzal jár, mert jó autó, megbízható és melózni is tökéletes. Ja, és a fogyasztása sem annyi, mint a böszme luxusterepjáróknak!

Ezért ez hülyeség!

2011. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Van akinek meg teszik.

Nekem a Trabi tetszik,na sikeres vagyok? Igen.

2011. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
100%
Ekkora hülyeséget rég hallottam.Attól,hogy valakinek Suzukija van nem biztos,hogy sikertelen,vagy az,hogy csóró.Lehet,hogy csak van annyi esze,hogy nem dob ki több milkát egy ugyanúgy gurulni,megállni képes verdáért.Másra csoportosítja át a pénzét,az autó számára nem státusz-szimbólum.
2011. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
59%
Szánalmas kérdés, szánalmas felvetés, szánalmas kérdező...
2011. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!