Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki a sikertelen emberek...

A Suzuki a sikertelen emberek autója?

Figyelt kérdés
A totalcar.hu-n olvastam...
2011. jan. 27. 11:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok, mint 12:10 és 12:29 válaszolók.

Éppen lenne pénz jobbra-szebre, de az autó nem annyira fontos nekem, hogy másról lemondjak. Inkább vállalkozásba fektetem a pénzt, és a magam és a családom jövőére teszek félre, minthogy most valami szuperautóval rohangáljak, utána meg jöjjön a kopp, tudjátok, mint a tücsök, aki egész nyáron hegedült, aztán rákú-rt... SX4-em van, nagyon jól megy, tudok bele pakolni, elférünk, a dolgom ugyanúgy intézem vele, mint más autóval tudnám. Max ha összetöröm, ellopják, akkor nem kell a Dunának mennem, meg a Totalcar oldal s.ggfejségeket ír rólam ismeretlenül.... de ezzel együtt tudok élni.

2011. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

"Kérdezőnek az a sikeres ember aki egy több milliós autóval szaladgál és villogtatja amit az apukája vett neki a 2-es érettségiért cserébe..."


Kétlem, hogy a gazdag és sikeres apukák milliós autót vennének a gyerekeiknek 2-es érettségiért cserébe, 2 nagy pofont sokkal valószínűbbnek tartok. /egy gazdag apuka gyereke (off)

2011. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:

"Legalább eltüntek a dáciák és a ladák"

köcsög!nézzél már szét!egy f@sz@ lada még most is többet ér mint bármelyk kocsi!

2011. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Inkább legyen Suzukim mint Mercedeszem, mert akkor meg lecigányoznának:)
2011. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Hol olvastad? Én nem találtam ilyen cikket a TC oldalán.
2011. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Baromság! Van nem egy olyan ismerősöm, aki kifejezetten sikeres (egyikük pl. felsővezető az egyik fővárosi önkormányzatnál) és Suzukija van. Újonnan vette, Suzukit akart venni és imádja.
2011. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Nem.Én két autót tartok.Az egyik egy komoly családi autó,a másik meg az SX 4 szedan.Miért volna ez szégyen?
2011. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
A Lada egy nagy rakás fos. Az volt az első autóm. Azóta volt egy opel astrám, egy fiat puntóm, egy peugeot 205-ösöm, és most egy suzuki swiftem. Ez utóbbinak 3 év alatt még csak a szélvédőjét kellett cserélni egy felpattanó kő miatt, az összes többi egy vagyonba voltak. Egy 27 éves anyuka
2011. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
40%

Suzukit általában nem vállalkozók, üzletemberek vesznek, hanem nyugdíjasok, kis pénzű emberek és nagyrészt hitelre.

Tudok olyan vállalkozót, gazdag embert aki Fiattal jár, aki Audival, Toyotával, Renaulttal, Volkswagennel.

De olyanról nem tudok aki gazdag és Suzukival jár.

Szerintem aki megtehetné hogy Audit, Mercit vegyen az nem venne Suzukit.

2011. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Hát ha megtehetné, de nem teszi, akkor valószínűleg van elég önbizalma ahhoz, hogy ne péniszhosszabítóval járjon.
2011. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!