Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le sokan azt,...

Miért nézik le sokan azt, akinek Suzuki autója van?

Figyelt kérdés

Nekem is volt három Suzuki swiftem, két régebbi, egy 96-os 2001-es és egy 2005-ös és mindegyiket szerettem. Sokan megszóltak,hogy Suzukim van és azt is mondták,hogy ők még akkor sem ülnének bele ha ez lenne az egyetlen kocsi a világon.

Mire jó ez a viselkedés? Ilyen jelzőkkel illettek,hogy négykerekű koporsó,mert törik mint egy kartonpapír. Ha Mercit vettem volna vagy BMW-t akkor nem szóltak volna semmit? Mert az olyan természetes,hogy van aki teheti? NNEM a trabant udódja a Suzuki és nem valami pocsék népautó. Én is tudnék jelzőkkel illetni egyes autó márkákat,de nem teszem mert lennének akik megsértődnének.


2008. nov. 28. 22:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
100%
Egyszerű : kialakították az olcsó silány imaget, abból a szériaból lett a legtöbb, és az embereknek az az első benyomásuk a suzukiról, és az első benyomást lehet a legnehezebben megváltoztatni. Más piacra normális autókat vittek, tessék pl megnézni az amerikai suzuki palettát. A grand vitara meg tényleg jó autó, nem lehet azokkal a suzukikkal össze sem hasonlítani, mint amiket le szoktak nézni, sőt akik visszaszólnak hogy nesze neked a drága kocsiddal stb, azok szemében meg nem tűnik néha fel hogy pl a grand vitara is már az a kategória aminél már sokan irigykednek. Itt egyáltalán nem rád gondoltam a vitaranal, egyszerűen csak azt írtam le, hogy mostmár őnáluk is vannak középkategóriás autók
2008. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
És igen az első Suzik még ilyenek voltak, később pedig már hiába jöttek ki a jobbak, a Swift név egybevált a modern Trabant kifejezéssel. Pedig az új Swift már tökéletes, az SX4-et is dicsérik.
2008. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt Suzuki Swiftem (96-os Sedan modell)


Első autónak tökéletes volt, de aztán amikor pár évvel később átültem egy új Skoda Fabiába (ami újonnan nem drágább, mint egy új Swift) na az ég és föld volt. Kényelmesebb és magasabb az ülés, szebben kidolgozott a belső tér, és ugyanúgy keveset fogyaszt. Nem is értem, miért vesznek annyian Suzukit ha ugyanannyiért más, szintén alsókategóriás de valamivel igényesebb autót is kaphatnának.

2008. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előttihez kapcsolódóan. Mégis mennyi embernek volt Trabija. Nagyon szerették akinek volt, vagy van még esetleg.


Nem kell foglalkozni ki mit mond. Senki nem ad drágábbra pénzt, a másik meg hogy ezek az újabb Suzik már jóval erősebbek, meg drágábbak is.

2008. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

minden suzukis azzal jön,hogy nem azért vessz autót,hogy össze törje,de mivan ha mégis összejön adolog.

Mert azt tudjuk,hogy törik mint a ropi(szerintem egyébként szerkezetileg,megbizhatóságilag nagyon jó),de

akármilyen jól is vezet az illető akkor is tőrténhet baj.

Nekem va két kisfiam eggy másfél,és eggy három éves,én nem kockáztatok hozzáteszem nem vagyok béna soför de a baj könnyen előfordul.Én tavaj vásároltam egy négy éves

lagunát (kombi)öt csilagos a töréstesztje azonkivül nagyon sok extra van benne többeközött nyolc légzsák,szerintem nemvolt drágább mint eggy új suzuki,

és még annyit hozátenék ,hogy én nagyon szeretem a családomat.

2008. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

A 21:30-as válaszszólóhoz.

Én is szeretem a családomat. Ennyi erővel ki sem engedem őket az utcára,mert tele vannak az utcák rossz emberekkel. Ha nézel rendőrségi műsort a tv-ben,neten ,újságban olvasol,akkor nem kell leírnom neked a miértjét.

Íthatnám azt is,hogy ennyi erővel ne menjek,menjnek ki az utcára mert elgázol egy friss jogsis valaki.

Ezt csak azért írom,mert szépen sokan lehúzták a Suzukit. De sokan meg is védték. Én csak annyit teszek hozzá,hogy Egy kamion lazán átsétál bármilyen márkájú és állítólag törhetetlen kocsin. Akár Suzuki akár nem. De tudom kamionnal senki sem ütközik. Lásd a mindennapi híreket.

De a kérdésemmel akár azt is kérdezhettem volna,hogy melyik a jobb a Nike vagy a Puma? Mert biztos vagyok benne,hogy ebben a kérdésben is lettek volna olyanok,akik lenézték volna az egyik márkát.

Tudom,hogy nem ugyanaz a kettő mert az egyik kocsi a másik ruházati márka.

2008. dec. 6. 13:15
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell törődni mások véleményével. AZ igaz,hogy könnyen törik,de attól függ mihez képest. egy crxhez képest nem., amúgy az opel rosszabb mert azzal sokkal több gond van, mint egy suzukival. A lényeg ,hogy magunknak kényelmes lenni és nem törődni a sok fafejű sznob emberekkel. ma Suzukinak vannak azért előnyei is .mivel nem egy nagy teljesítményről van szó így nem sok a fenntartása, könnyű az alkatrészeket beszerezni hozzá. Szerintem a régi 2002 es suzuki swift sedan volt a legjobb kategóriája ,nagyon szerettem . :)
2008. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
69%
NEM a külső a lényeg !
2008. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
100%

A suzukit azért nézik le mert nem tudnak beletörődni, hogy kicsi pénzért is kaphatnak megbízható, megölhetetlen(kis odafigyeléssel) motorú autót. Tény hogy a régieknek gyenge volt a kasznijuk, de az újak már szép pontokat érnek el a törésteszteken is.

Nekem egy opel corsám van. kényelmes is extrás is, de a motorja, váltója nagyon rossz többször volt javítva és újra előjönnek ugyanazon hibák pedig megkap "mindent" ami jár neki. (minőségi olaj nem a legolcsóbb alkatrészek)

Ezért nagyon gyűlölöm!!!

Ha sikerül egyszer megszabadulnom tőle, akkor biztos hogy egy japán autót veszek helyette, és az árfekvése miatt valószínűleg ez Suzuki lesz.

2008. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Amúgy a Japánok nagyon precízek és ezért is szeretem őket vagyis az autójukat.Nem lapátolnak össze mindent. Nem egy autóban öltem és azt tapasztaltam,hogy a Suzuki ( új swift) fürgébb és megbízhatóbb,jobban fekszi az utat és kényelmes vezetni. Amikor volt egy 96-os swiftem azon egy deka rohadás nem volt,ellentétben sok ennyi idős autóval szemben,ugyanis rengeteg olyan kocsit láttam,köztük opel volt a legtöbb amik szó szerint rohadtak az autó külömböző részein. De ez nem azt jelenti,hogy az Opel nem lenne jó autó.
2008. dec. 12. 16:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!