Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le sokan azt,...

Miért nézik le sokan azt, akinek Suzuki autója van?

Figyelt kérdés

Nekem is volt három Suzuki swiftem, két régebbi, egy 96-os 2001-es és egy 2005-ös és mindegyiket szerettem. Sokan megszóltak,hogy Suzukim van és azt is mondták,hogy ők még akkor sem ülnének bele ha ez lenne az egyetlen kocsi a világon.

Mire jó ez a viselkedés? Ilyen jelzőkkel illettek,hogy négykerekű koporsó,mert törik mint egy kartonpapír. Ha Mercit vettem volna vagy BMW-t akkor nem szóltak volna semmit? Mert az olyan természetes,hogy van aki teheti? NNEM a trabant udódja a Suzuki és nem valami pocsék népautó. Én is tudnék jelzőkkel illetni egyes autó márkákat,de nem teszem mert lennének akik megsértődnének.


2008. nov. 28. 22:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
sokan azt mondják s mint szar!jobb ha kilora adod el ugy többet kapsz érte-mondják sokan.szerintem mindenki örüljön kinek mi jutott!aranyos kis auto.van olyan kicsi aranyos mint egy toyota pl!és egy suzu is ugyanugy elvisz oda ahová egy bmw.kicsi kocsi,de egy átlag családnak egy átlag fizuhoz tökéletes.nem szabad leszolni senkit és semmit,hisz mindenkinek juthat még roszabb is!aki alá apa beteszi a bmw-t az lehet maga árábol sose tudott volna kocsit venni!erről ez a véleményem!
2009. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
100%

Tudom most mindenki,aki majd olvassa ezt a választ azt hiszi majd,hogy én se vagyok különb a "suzuki szidóktól".

Viszont!Nekünk is suzukink van!Bár már elég régi és le kéne cserélni,de igen jó autó.Biztonságos is mert volt már egy balesetünk vele és az előző gazdája is ütközött már vele.A kocsi is egész jól kibírta és a benne ülőknek se esett semmi baja.Ez a lényeg nem?Jójó egy Volvoval nem lehet összehasonlítani,de ugyan kinek van pénze manapság ilyen drága autókra?Nekünk nem...és gondolom a suzukit vásárolóknak sem.

Szóval az a véleményem,hogy aki ilyet mond az elsüllyedhetne szégyenében,mert csak nagyzol.A suzuki igenis jó kocsi!Japánból származik,bár mostmár hazai termék,nem eszi a benzint,mint mondjuk a BMW,de még sorolhatnám és nem mellesleg megfizethető az ára.Szóval,aki ilyet mond arra magasról kell szarni.;)

2009. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Fater nemrég cserélte le a régi Swiftet SX4-re hát ég és föld a kettő. Az SX4 sokkal jobb, magasabb ülés az SX4 kényelmesebb is a Swiftnél azt érzed, h majdnem a földön ülsz. Ráadásul az SX4 már nem papírautó, mint a régi Suzukik, és amit kell azt tudja is, és vezetni is egy élmény, szervo, kipörgésgátló, ABS van benne.
2009. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Ezek nem normálisak és ezek szerint nem csak én tapasztalom a Suzuki-sok bénázását. Nem tudom mi van velük de egytől egyik akadályoznak és bénáznak, hihetetlen!
2009. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:

Akinek nem tetszik a suzuki az huzzon a sunyiba!!!

Nekünk swift sedan van és nagyon jó autó! Ha lecseréljük pár éven belűl, akkor lehet az enyém lessz és akkor lessz rajta egy kis átalakítás! :D Ha nem tetszik a suzuki járj busszal vagy gyalog!

2009. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

kedves előző, tipikus hülye suzukis lehetsz :)


mi az, h ha nem tetszik akkor járj busszal? ha nem tetszik nem busszal fogok járni, hanem veszek egy másik autót ami nem suzuki :) a másik meg h ha nem tetszik huzzak a sunyiba? talán a véleményünket az leírhatjuk nem? balesetmentes közlekedést kívánok, bár ha baleset ér akkor is lefogadom, h te leszel a hibás

2009. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
Nah jó lehet durva voltam egy kicsit, de valahogy kikell engedni a méget! xD (nehogy a billentyűzetem járja meg megint!) Nem feltétlen vagyok suzukis csak mivel ilyen a családi verda lehet, hogy nekem is csak egy ilyenre fog telleni a pnzből amit majd megkeresek. Amúgy ha választani kellene az egy bmw e30, m5 vagy egy lada 2101. Balesetet meg nehezen fogok okozni mivel még nincs jogsim!
2009. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

ha az egyik oldalt nézem, mindenkinek van valami kedvence, én speciel "golfb.zi" vagyok, főleg a kettes nálam a favorit:D

itt leszögezem h 16F vagyok

De én sem szeretem a sutyukikat. Teljesen megnemtámadható indokot nem tudok mondani hogy miért, csak annyit, hogy hasonlítsátok össze egy kettes Golffal...

Árban szinte ugyanaz, egy 1.6D-vel 5 literes fogyasztással kimegyek a világból, nem kell őket állandóan javítani, de ha kell is potom pénzért kapsz alkatrészt hozzá, meg még jobban is néz ki. Főleg ha egy tuningolt példányról beszélünk. :D

2010. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Swift GTI odaverné a golfod!!
2010. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

előzőre válasz: egészségedre.

de ha rendesen elolvastad volna én 1.6D-ről beszéltem, nem 1.8GTI-ről. Különben meg "odaverhetsz", majd a benzinkúton megbeszéljük, csak én oda ritkábban járok :)

2010. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!