Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le sokan azt,...

Miért nézik le sokan azt, akinek Suzuki autója van?

Figyelt kérdés

Nekem is volt három Suzuki swiftem, két régebbi, egy 96-os 2001-es és egy 2005-ös és mindegyiket szerettem. Sokan megszóltak,hogy Suzukim van és azt is mondták,hogy ők még akkor sem ülnének bele ha ez lenne az egyetlen kocsi a világon.

Mire jó ez a viselkedés? Ilyen jelzőkkel illettek,hogy négykerekű koporsó,mert törik mint egy kartonpapír. Ha Mercit vettem volna vagy BMW-t akkor nem szóltak volna semmit? Mert az olyan természetes,hogy van aki teheti? NNEM a trabant udódja a Suzuki és nem valami pocsék népautó. Én is tudnék jelzőkkel illetni egyes autó márkákat,de nem teszem mert lennének akik megsértődnének.


2008. nov. 28. 22:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
93%

Talán mert úgy vonult be a köztudatba, hogy a "modern kor trabantja".

Nekünk nem volt Suzuki, de ültem már ilyen autóban, igazság szerint úgy éreztem benne magam utasként, mint ha egy nagy dobozban ülnék, nem az igazi. Attól még lehet jó, csak nekem nem ilyenem lesz.

2008. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk volt egy ujonnan vasarolt Swift-unk, iden szamittattuk be az uj SX4-be. Sose volt semmi baja egyiknek sem, pedig voltunk vele/veluk kulfoldon is. Az teny, hogy a mienk a legmagasabb felszereltsegu volt Swiftbol is, de sztem kozel nem lehet fapadosnak nevezni egy olyan autot, ahol van ulesmelegito es ahol meg hatul is nagyon kenyelmesen elfernek az emberek. Teny az, hogy a Swiftnek nagyon pici volt a csomagtartoja, de az SX4-ben mar ez sem problema. Szoval nekunk nagyon bevalt ez az uj Suzuki, regi fajta sose volt, de azokrol mi sem hallottunk semmi jot.
2008. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
A régi Swiftek meg Suzukik voltak papírautók, az új Swift már a törésteszten is jól teljesít, a nála újabbak pedig már nem papírautók.
2008. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Én Opeles vagyok, de gyakran vezetem a céges Suzukit. Erős kis kocsi, bírja a strapát. Pláne, ha a kollégámra gondolok, aki nyírja a kocsikat. De a Suzukival nem bír. Az még egyben van.
2008. nov. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos! A mostani Suzukik már aztán nem nevezhetők olcsónak, pláne ha egy kis extra is kéne bele. De persze a minőségük is jobb.
2008. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
100%

Szervusz


Egyik cimborámnak van egy 9 éves Swift-je, ámulok, hogy miket kibír a guriga. Erős, gyors, könnyű, s hihetetlen keveset fogyaszt. Én nemigen kímélem az autókat, de az még alattam is megáll 5 (ÖT) literes fogyasztással. Nekem egy 120L-es Skodám van 1982-es. Tehát példa mindenre van, nyugi... :)


A régebbiek tesztjei lehangolóak, ez igaz. De pl egy volt osztálytársam, aki tűzoltó lett , mondta, hogy ő nem venne mást, csak Suzuki-t, mert "azt legalább le tudják vágni rólunk, ha kell".



Írtad, hogy nem azért veszel autót, hogy összetörd. Ezzel egyet értek. De bocs: Nem csak Te vagy az utakon. Rengeteg a tirpák. Belém jött múltkor egy taxis merci, az eleje hellllló lett. Hála Istennek, nekem volt/van egy erős voNYóhorgom :)


Az is szempont, hogy ha törik a kocsi, mennyiért renoválható. Én tudok venni 5000-ért lámpát, más autóra 50000-100000-ért lehet. (Még mindig a Skodáról van szó, a Suzuki árát nem ism)


Ennyi

Ciao

2008. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:
100%
Talán azért is, mert az öreg, kalapos, tötymörgős bácsikák többsége is suzukis. Vagy régen suzukija volt, amikor ez a vélemény kialakult. Egyébként ha úton vagyok tényleg a suzukisokkal kerülök legtöbbször "konfliktusba" (tötymörgés, bénázás, vagy épp vagánykodás a közismert töréstesztű kocsival). Ez valószínűleg azért van mert ugye "a mi autónk"-ból volt a legtöbb régebben az utakon, és még ma is az egyik leggyakoribb. És lássuk be: sajnos a jogosítványt akkor is megkapják, ha csak éppen megfeleltek. A gyakorlatot meg nehezen szerzik meg az emberek, és az is gyakran rossz. A közlekedési kultúránk nem létező fogalom.
2008. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez a másik, sokan libáért veszik a jogsit vagy bugyi nélkül vizsgáznak ( nők), vagy pl. egyes etnikumoknak ki tudja hogy, de lesz ( ugyanis tanulókocsiban még kevesen látták őket).
2008. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
100%
Nem tudom miért nézik le azokat az embereket akinek suzukija van.Nekünk is van egy Ignis,előtte pedig egy Swift Sedan volt.Én nagyon meg voltam és vagyok is elégedve vele.Sokat jár vele a férjem külföldre és bírja a strapát.Míg egy pár Audi,meg Bmw,megadta magát az autópályán.Végülis akinek tehetős vegyen,de azért,hogy én nagyobb embernek tünjek azért nem fogunk drága autót venni.Majd le akarjuk cserélni mi is jövöre,de ugyanúgy suzukit fogunk venni,csak most grand vitarát,ha minden jól megy.Senkit nem akartam megbántani,de ők se bántsák a suzuki tulajdonosokat.
2008. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
35%
én szeretem a suzukit azok ocsárolják akiknek apuci drága kocsit vesz és jár a széja hu nagy arc nagy auto-
2008. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!