Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ghostingolnak a pasik?

Miért ghostingolnak a pasik?

Figyelt kérdés
Egy csomó csajjal ismerkednek egyszerre és soha nem engem választanak?

#ismerkedés #társkeresés #nem válaszol #ghostingolás #Abbahagyja az ismerkedést #Sok nővel
tegnap 11:08
 1/10 anonim válasza:
Több oka lehet: nyomulsz, érdektelen vagy, unalmasság, domináns-játékos, tehát a két végleteket ha végigveszed magadon, akkor rá lehet jönni az okra.
tegnap 11:18
 2/10 anonim válasza:
Beszélgessünk, hátha tudok mondani valami tanácsot :D De lehet még a végén te ghostolsz engem és te mondasz nekem tanácsot ^^
tegnap 11:19
 3/10 anonim válasza:

Valószínű nem a szintednek megfelelő pasikat választod.


A jobb pasik szoktak csomó nővel egyszerre ismerkedni, ha nem vagy te is jó nő, akkor jár így az ember.

tegnap 12:02
 4/10 anonim válasza:
És Te miért ghostingolsz másokat?
tegnap 13:51
 5/10 anonim válasza:
Mert verseny van anyukám. A másik csaj jobb, mint te.
tegnap 14:21
 6/10 anonim válasza:

Én akkor szoktam eltűnni, ha a csaj kevésbé jön be. Ez technikailag úgy néz ki, általában én érdeklődöm, aztán egyszer csak lexarom és mivel a másik alapból nem keres, nem érdeklődik, el is hal az egész.


Néha sajnos az is megesik, hogy a csaj annyira buta, vagy unalmas, hogy nem is nagyon akarok neki válaszolni. Ilyenkor a hülyéknek és értelmesebbeknek ezt elmondom, hogy nagyon nem egymást keressük, akiken meg látszik, hogy nagyon ismerkedni akar és már a macskáját, a kajáját mindenét szóba hozza, csak foglalkozzak vele, na az ilyen szeretetkoldusok hamar kikopnak.

tegnap 14:33
 7/10 anonim válasza:
Verseny miatt vagy csak egyoldalúnak találja a beszélgetést.
tegnap 14:34
 8/10 anonim válasza:
Mi volt az az utcsó pár mondat, amit írtál neki, aminek következtében elkezdett kevesebbet írni, vagy egyáltalán nem írni? Ott lesz a megoldás.
tegnap 15:57
 9/10 anonim válasza:
Miért ghostingolnak a nők?
tegnap 17:47
 10/10 anonim válasza:
én téged választalak jigglypuff, együtt mi leszünk a legjobbak
tegnap 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!