Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem ghostingoltok...

Miért nem ghostingoltok ahelyett, hogy bókok közt építitek le az illetőt?

Figyelt kérdés
Már másodjára futok bele olyan helyzetbe, hogy az illető úr vagy hölgy (mert ugye sosem tudjuk meg, mi és ki volt ő) egy karakter mögé bújva, mikor mit kíván a helyzet, harmincas vagy negyvenes, vállalkozó, informatikus, ismerkedik. Minden csillámpónis, issza a másik fél szavait, minden klappol. Gyanúsan. Majd eljutunk a képcseréig, természetesen a kép és a hölgy csodálatos, de nincs viszonzás. Még ok sincs. Ami még jobb, hogy a társalgást folytatja. Nyilván nem ismerkedik, hanem szívat. Mi ez az újgenerációs szemétkedés?
2023. jún. 18. 09:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
További apróság: a társalgást ismerkedés jelszóval ő kezdeményezi. Miért van erre a piti aljasságra szükség? Mi ebben a benefit? Nem innen várom életem megoldását, de ilyen helyzetet sem. Egyszerűen egy szükségtelen állapot, de Nektek, akik művelitek, miért szükséges?
2023. jún. 18. 09:38
 2/22 anonim válasza:
Azért, mert én intellectualebb vagyok annál, mint hogy i make this.
2023. jún. 18. 09:41
 3/22 A kérdező kommentje:
I see
2023. jún. 18. 09:42
 4/22 Camorri válasza:

Várj jól értem hogy most a nőnek nem viszonozzák a képcserét?

Az ilyen nem azért van mert az ember nem meri felvállalni magát? Minek foglalkozol ilyennel?


Ezen az oldalon mindenki a névtelenség mögé bújva próbálkozik. Csak meg kell nézni, hány olyan ember van aki a válaszaiban legalább a kitalált nevét felvállalja... Ne várj itt többet.


Persze vannak olyanok akik konkrétan felvállalják magukat, de azok feltétlenül százas emberek.


Ha valamit rosszul értettem akkor írd meg privátban, aztán elemezzük még a dolgot.

2023. jún. 18. 09:43
 5/22 A kérdező kommentje:
4-es. Én vagyok a nő. És nem a képcserét nem viszonozza, hanem az egész helyzet teljesen abszurd, ami igazából a nem viszonzott képcserével válik a gyanúból valósággá. Addig is fura az egész. Pár szó és egy leírás alapján álmai nője vagy, és viszonzás nélkül (majd küldi a képet) fesztelen cseveg tovább. Ezért ez nem nem felvállalás, hanem szemétkedés. Tudatosan felépítve.
2023. jún. 18. 09:46
 6/22 anonim válasza:

Nyilván nagyon csúnyának gondolja magát.

Ha ő kezdeményezte a képcserét, akkor tényleg inkorrekt, ha te, akkor meg nem tud nemet mondani, de fél, hogy lelépsz, amikor meglátod.

Nekem pont a fordítottja volt -többször is-, kérés nélkül küldtek képet a beszélgetés olyan korai fázisában, amikor én úgy éreztem, hogy még abszolút indokolatlan, mondván ne húzzuk egymás idejét.

Nem vagyunk egyformák. Ami másnak időhúzás, az nálam az ismerkedés normális tempója.

Ha kapcsolatban maradtatok, akkor ezt így írd meg neki, ahogyan nekünk és kész.

2023. jún. 18. 10:04
 7/22 A kérdező kommentje:
6-os Csodállak a jóindulatodért, én már nem úgy látom, hogy itt valós ismerkedés történt volna. Egyébként pedig megírtam neki is még a poszt előtt, hogy ízléstelennek tartom ezt a magatartást és kiszálltam. Érteni szeretném a jelenséget, nem pedig megérteni.
2023. jún. 18. 10:11
 8/22 anonim válasza:

A jelenség az, hogy az illető olyan sok visszautasítást kapott már, hogy az önbizalma a bányászbéka feneke alatt van. Ez persze nem menti fel őt, de magyarázza a viselkedését.

#6-os

2023. jún. 18. 10:15
 9/22 A kérdező kommentje:

6-os. 3 gyereke van (ha igaz a karakter) Vagyis már túl van egy feleségen és legalább 3 szerelmeskedésen. Ami azért mégiscsak siker.

:-)

Ez szemétkedés volt és nem önbizalomhiányos ismerkedés.

2023. jún. 18. 10:19
 10/22 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az én önbecsülésem hol legyen egy ilyen incidens után? 40 felett higgyem azt, hogy olyan szépséges vagyok, hogy fél tőlem egy férfi? Vagy higgyem azt, hogy olyan értéktélen vagyok, akivel ezt is meg lehet csinálni és nem méltó többre? Azért álljon már meg az önbizalomhiányosok állítólagos klubja.
2023. jún. 18. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!