Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem ghostingoltok...

Miért nem ghostingoltok ahelyett, hogy bókok közt építitek le az illetőt?

Figyelt kérdés
Már másodjára futok bele olyan helyzetbe, hogy az illető úr vagy hölgy (mert ugye sosem tudjuk meg, mi és ki volt ő) egy karakter mögé bújva, mikor mit kíván a helyzet, harmincas vagy negyvenes, vállalkozó, informatikus, ismerkedik. Minden csillámpónis, issza a másik fél szavait, minden klappol. Gyanúsan. Majd eljutunk a képcseréig, természetesen a kép és a hölgy csodálatos, de nincs viszonzás. Még ok sincs. Ami még jobb, hogy a társalgást folytatja. Nyilván nem ismerkedik, hanem szívat. Mi ez az újgenerációs szemétkedés?
2023. jún. 18. 09:34
1 2 3
 11/22 Camorri válasza:

A férfi nem így működik, hogy csinált gyereket és az már siker.

Egy férfinek szüksége van a tiszteletre, megbecsülésre. Ezek nélkül lehet akármilyen alak, simán le lehet demortizálni az önbizalmát.

Ha volt már felesége és van 3 gyereke akkor lehet váláson van túl ami elindította a leejtőn.

Lehet pont emiatt is keres valamit ami visszaadja a hitét magában. Csak közben ilyen hülyeségeket csinál, aminek más emberek isszák meg a levét.

2023. jún. 18. 10:23
 12/22 anonim válasza:

#9

Történetesen nekem is van három és túl vagyok egy férjen és elég sok szerelmeskedésen.

Hogy ez siker, vagy sem, azt nem tudom, de az égegyadtavilágon semmi köze sincs ahhoz pl, hogy most mekkora önbizalommal bírok.

Elárulom neked: én sem sokkal.

Ettől függetlenül/ezzel együtt lehet, hogy tényleg becsaptak és simán lehet, hogy igazad van.

2023. jún. 18. 10:25
 13/22 anonim válasza:
Huh, elég nehéz néhány mondatodat kibogozni..
2023. jún. 18. 12:10
 14/22 anonim válasza:

Egyébként azt sem értem, hogy a dugás miért siker. Az állatok is dugnak, szaporodnak.

Valamint ha társkeresőn van, úgy hogy gyerekes, akkor minden csak nem sikeres.

2023. jún. 18. 12:12
 15/22 anonim válasza:

Feminizmus visszaüt!


"Ha az egyik félnek szar, szar lesz a másiknak is!"


Elvettétek a házasságból a legszebb dolgot, "örökké". Elvettétek az apaságból a legszebb dolgot, a család fogalmát, random leléptek, facebookon csak anya gyerek kép van valahogy az apuka hiányzik róla. Csoda, ha a férfiak jó része 10-szer átgondolja a család alapítást, vagy a házasságot. És csoda, ha már 40 évesen nem vagy olyan szép és kívánatos és emiatt a randi is eléggé gagyi. Amíg ti nők nem gyűlölitek meg a feminizmust tiszta a szívből addig ez lesz, egyre több nő marad gyerek nélkül, és hát szar érzés valljuk be...

2023. jún. 18. 17:08
 16/22 anonim válasza:

#15

Ez melyik hozzászólásra volt reflexió?

Szerintem senki nem írt ilyet.

2023. jún. 18. 17:18
 17/22 anonim válasza:
Én is csak simán tiltanék ilyen idegbeteg nőt.
2023. jún. 18. 18:50
 18/22 anonim válasza:

A jelenség mindkét oldalról általános.

Pl. kiir a nő egy kérdést: ismerkedne-é véle valaki? Közös programok etc.

Levelezés, telefonálás,... Oh wait... a hétvégén épp nem ér rá...

Jövő héten: nem. Hétvégén? Nem. Most hónapokkal később ránéztem a FaceBucijára még egyedülállónak látszik.

2023. jún. 18. 22:12
 19/22 anonim válasza:
Miért kell ezen rugdalózni? Nincs képcsere pont, továbblép. Nincs találkozás lefixálva 10 levélváltás után, továbblép. Nem ér rá? továbblép.
2023. jún. 18. 22:27
 20/22 anonim válasza:

Mondjuk a ghostingolásnál nagyobb féregség ebben az ismerkedési szakaszban kevés van.


Amúgy meg hol ismerkedsz te képek nélkül egyáltalán? mert eleve megérdemled ha látatlanban ismerkedsz. Tinderen a kép nélküli meg tájképes meg macskásképes női regeket nem csak balra pöccintem élből, de sokszor jelentem is.

2023. jún. 19. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!