Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rám írt a srác, akit azelőtt...

Rám írt a srác, akit azelőtt ghostingoltam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom. Csúnya és rossz dolog, ha velem is ezt tennék, nekem is rosszul esne. Tisztában vagyok ezekkel,és nem is vagyok büszke rá. Elég introvertált vagyok, nagyon nehezén ismerkedek és nagyobb társaságban elég kuka tudok lenni, ha csak nem olyanokkal vagyok, akiket igazán jól ismerek. Ezen már próbálok változtatni, de ez sem megy egyről a kettőre.

Röviden, tömören: a Tinderen megismerkedtem egy sráccal, akivel ott elég jól elvoltam, így átmentünk Facebookra beszélgetni. Csakhogy ott olyan furcsa volt már az egész. Volt közös érdeklődési körünk, de úgy éreztem, mintha meghalt volna a dolog. A srác nagyon kedves volt és figyelmes, szóval egyáltalán nem az ő hibája. Egyszerűen csak csúnyán mondva kissé unalmasnak tartottam. Elhívott találkozni, de annyira az elején voltunk még a dolgoknak, hogy inkább ezt visszautasítottam. A suli is elég nagy stresszt rakott rám, otthon is voltak gondok, így egyszerűen úgy éreztem én már ezt nem akarom. Szokásom néha befordulni, olyankor még azokkal sem igazán akarok beszélni, akivel alapvetően napi szinten szoktam.

Most viszont írt nekem pár hónapra rá a és nem tudom mit tegyek. Ha visszaírok neki, akkor valószínűleg ugyanoda jutunk ki, mint amiből "elmenekültem". Bunkó sem akarok lenni, mert ez is elég durva volt már szerintem (hiába általános jelenség manapság, sajnos). Bennem van, hogy talán csak az interneten keresztül ilyen gáz a dolog, de randizni is félek. Igazából nem is voltak még hivatalos randim.

Valaki tud valami jó tanáccsal szolgálni? :/



2020. aug. 1. 20:33
 1/6 anonim válasza:

Szerinted a randi azért van hogy összejöjjetek? Nem.

Azért van hogy ismerjétek meg egymást, érezzétek jól magatokat, vagy nem. Ha előbbi akkor megismétlitek ha meg utóbbi akkor viszontlátás!

2020. aug. 1. 20:49
 2/6 anonim válasza:

Legyetek együtt minél többet, menj el vele nyugodtan, akár randinak hívjátok, akár nem. Beszélhetsz is vele telefonon, ha úgy jobb. Messengeren mindenki tud írni, abban sok ismerkedési lehetőség nincs: ha többet akarsz, személyesen találkozz vele! (És ez nem csak erre a srácra vonatkozik, hanem bárkire!)

Ha ezt nem tudod meglépni, akkor kérdéses, hogy írj-e neki. Fel kell tenned magadnak a kérdést: meg tudod-e akadályozni, hogy megint odajusson a kapcsolatotok, ahol abbahagytátok? Ha nem tudod megakadályozni, akkor hagyd a fenébe! (Persze felvetődik a kérdés ekkor, hogy a következő kapcsolatod miért nem fog így végződni?) Ha gondoskodsz róla, hogy ne így végződjön, akkor beszélj vele nyugodtan! :)

Hajrá, ügyes leszel, szurkolok! :)

Írj, ha bizonytalan vagy!

Üdv

19F

2020. aug. 1. 20:57
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Nyilván nem azért van (bár mondjuk logikus lenne, hogy az ember azért randizik, hogy utána összejöjjön valakivel), leginkább nem is ez a dolog foglalkoztat perpill. Jelenleg már a randi is elég parát kelt bennem, bármennyire is hülyén hangzik. Akár ezzel a fiúval, akár egy másikkal.

Második: Jó meglátás, leginkább azon agyaltam én is, hogy vajon én megtudom -e akadályozni. Nem éreztem úgy a múltkor sem, hogy én ne próbálkoztam volna az elején. De lehet csak túl hamar rásütöttem, hogy unalmas a srác, és inkább hagyjam. Csak ennyi idő után nem is tudom mit írhatnék esetleg vissza egy miújság kérdésre. Hiszen regényt nem írnék, mert annyi minden történt, de egy "semmi különös.veled?" kombináció is elég röhejesnek tűnik.

Bocsánat, eléggé túlagyaltam ezt a dolgot (hiába olyan egyszerű). Hajlamos vagyok az ilyesmire.

A válaszokat viszont nagyon szépen köszönöm!

2020. aug. 1. 21:27
 4/6 anonim válasza:

Hát, egy "miújság" kérdés tényleg nem a világ legjobb beszélgetéskezdése, de adj neki még egy esélyt, hátha kibontakozik! Én is van, hogy csak ennyit írok, de utána mindig tudok rá írni valamit. Mesélj neki a napodról, az kezdésnek jó lesz.

"Jelenleg már a randi is elég parát kelt bennem": na most gondold el, egy srácban milyen parát kelthet! Mi, fiúk, legtöbbször kosarat kapunk tőletek (lásd amikor kosarat adtál a kollégának :D), ezért nem is olyan egyszerű valakit talizni hívni szerintem. Ha valaki randira (vagy mondjuk úgy, talizni) hív, akkor ő is be van tojva egy kicsit, higgy nekem. Nyugi, nem csak te félsz kimozdulni otthonról, és egy egészen ismeretlen emberrel elmenni beszélgetni.

"akár egy másikkal" hát pedig ha nem lányokkal akarsz ismerkedni, akkor ezt le kell küzdened, jobbat nem tudok! :D

Üdv

#2 voltam

2020. aug. 1. 21:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Innen szeretnék is elnézést kérni az összes kosárért a női nem nevében. De látjátok, legtöbbször minket sem a rossz szándék vezérel, inkább csak a saját hülyeségünk! :D
2020. aug. 1. 22:00
 6/6 anonim válasza:

Miert kell ilyen fekete feheren gondolkodni? A miujsagra csak a semmi vagy a minden raomlesztve valasz lehet? Mi lenne, ha mondjuk irnal 2-3 dolgot ami tortent es ez jo beszelgetes indito lehetne. Tudod, nem csak vegletek leteznek...


Na meg nem kell az osszes no neveben elnezest kerned, nem mindenki olyan bunko/hibbant, mint te. Nem "ghostingolni" kene, hanem megirni, hogy nincs kedved tovabb beszelni vele. Tudod, mint a normalis emberek.


Ha meg randizni is felsz elmenni es szokszor befordulsz akkor tulajdonkeppen minek is neked parkapcsolat? Tok folosleges, elvagy te egyedul is.


Ja es nem a srac unalmas, ha nincs kozos tematok. Lehetsz akar te is az unalmas, vagy egyszeruen csak nem passzoltok. Komolyan mondom: te meg ne akarj parkapcsolatot, mert latszolag mar az ismerkedesnek elakadsz.

2020. aug. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!