Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek letiltsam vagy...

Szerintetek letiltsam vagy csak ghostingoljam? Többi lent

Figyelt kérdés
2 hete levelezunk egy fiúval, de rengeteget ír, nem tudom nyomon követni, amikor nem válaszolok egyből akkor már 10+ új üzenetem van tőle, féltékeny arra hogy vannak fiú haverjaim, mindenről kíváncsiskodik, és azt hiszi én vagyok a pszichológusa, minden problémáját rám zúdítja
2023. jún. 16. 11:16
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Tiltsd le aha, nem lesz jobb
2023. jún. 16. 11:18
 2/26 anonim válasza:
Írd le neki is ezt (hátha észreveszi magát a későbbiekben), és tiltsd le.
2023. jún. 16. 11:22
 3/26 anonim válasza:
Írd le neki, ne legyél gyáva
2023. jún. 16. 11:30
 4/26 A kérdező kommentje:
Már írtam neki erről hogy zavar
2023. jún. 16. 11:33
 5/26 anonim válasza:

Pont annyit engedj neki, amennyit akarsz.


Nem kell válaszolnod mindig. Hadd írjon 10 üzenetet.

Tisztázd vele, hogy fiúbarátaid akkor is voltak, amikor még nem is ismerted őt, és ne akarja, hogy most ak edvéért megváltozz, végképp ne akarjon kisajátítani.

Mond el neki, ha valamilyen problémájában nem akarsz, nem tudsz segíteni, nem akarsz róla beszélgetni.

2023. jún. 16. 11:36
 6/26 anonim válasza:
írd meg neki, hogy ez túl sok, és nem csinálod tovább + tiltás
2023. jún. 16. 12:49
 7/26 anonim válasza:

Szerintem is írd meg neki, hogy már mondtad, hogy ez neked sok és ezért nem szeretnél tovább beszélgetni és tiltás. A választ nem muszáj megvárni.


Személy szerint én ezt elfogadnám és jogosnak tartanám . Viszont ha csak szó nélkül letilt valaki arról nincs túl jó véleményem. Az pedig hogy egy beszélgetés közben eltűnik és onnantól soha többé nem olvassa el, elég nyomorék személyiségre utal. Simán meglehet beszélni velem mindent. Nem akarsz beszélni akkor nem kell és ennyi. Persze ha az a fiú olyan fajta aki elkezdene hisztizni meg minden, akkor már más a helyzet. Akkor nyilván csak írd le neki és utána tiltás.

2023. jún. 16. 13:03
 8/26 anonim válasza:
Ne csinálj lelkiismereti kérdést egy nyomulós unintelligens idegenből. Nem vagy neki fontos, ő meg pláne nem neked. Nem tartozol felelősséggel egy kéthetes levelező kapcsolatért, és további magyarázattal sem. A helyükön kell kezelni a dolgokat, ez felejtős.
2023. jún. 16. 15:38
 9/26 anonim válasza:

Uhh, csak nem gyakoriról ismerted meg?

Asszem én voltam az a fiú😅

Tényleg túlzásokba estem😮‍💨

2023. jún. 17. 07:26
 10/26 anonim válasza:

Mondjuk ha tényleg rólam van szó, nem mondtad egy szóval sem hogy zavar, pedig rá is kérdeztem. Azt mondtad hogy csoda hogy vannak még ilyen érzelgős fiúk

Illetve te is elmondtad nekem a problémáidat. Egyedül a 10 új üzenetet említetted, de arra is csak annyit mondtál hogy fura.

Na meg amikor nem válaszoltál egyből, olyankor sokszor egy beszélgetés kellős közepén tűntél el egy fél napra és tűnt el az elérhetőséged instán.

De jogos volt a tiltás, csak azért elmondhattad volna őszintén hogy mi zavar.

2023. jún. 17. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!