Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek letiltsam vagy...

Szerintetek letiltsam vagy csak ghostingoljam? Többi lent

Figyelt kérdés
2 hete levelezunk egy fiúval, de rengeteget ír, nem tudom nyomon követni, amikor nem válaszolok egyből akkor már 10+ új üzenetem van tőle, féltékeny arra hogy vannak fiú haverjaim, mindenről kíváncsiskodik, és azt hiszi én vagyok a pszichológusa, minden problémáját rám zúdítja
2023. jún. 16. 11:16
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Rengeteg regényt és elvártad hogy a pszichológusod legyen? A kérdező kérdésében nincs benne hogy mit írtál és hogy azért tiltott le, hanem csak a felsorolt dolgok vannak hogy mennyire nyomultál
2023. jún. 19. 01:20
 22/26 anonim válasza:

Hát azt mondta hogy nem zavarja hogy ilyen lelkizős vagyok. Aztán mégis zavarta ezek szerint.

Mondjuk érthető.

Nincs benne persze, nem is mondtam hogy benne van, épp ez az, hogy nem tudod..

Elég gáz dolgokat írtam.🤷‍♂️

Szóval ja, de így legalább "észrevettem magam", ahogy a valamelyik válaszoló írta.😅

Épp ideje volt már.

2023. jún. 19. 22:06
 23/26 anonim válasza:
Ha nem tisztázta veled rendesen, a rendesen szót most kiemelném, akkor igazából az ő baja. Oké hogy vedd észre magad stb de miért nem írta le lényegretörően mi a baja veled és kért meg hogy változtass rajta, vagy ha nem is akkor szólt volna hogy most ezért meg ezért fog letiltani és nem beszélni veled ahelyett hogy random ott hagy xd
2023. jún. 19. 23:40
 24/26 anonim válasza:

#23 Ja, végülis szerintem is így lett volna korrekt. Egyébként utánna pár nappal rámírt hogy beszélgethetünk újra... na de teljesen megváltozott, olyan egyoldalú lett a beszélgetés. Ha én nem írtam rá, akkor ő sem írt. Csak akkor ha épp valami problémája volt. Legalábbis szerintem akkor írt, amikor épp összeveszett mással...... Meg ilyen egyszavas válaszokat kaptam tőle mindenre. Aztán mondta hogy menjünk át mesengerre beszélgetni, hogy utánna ott ne válaszoljon. Na mindegy. Nem értem ez mire volt jó ha már egyszer letiltott, utánna miért ír ha nem szeretne beszélgetni!?

Tudja hogy enélkül is xar az életem, miért kell még xarabbá tennie ezzel...

2023. júl. 8. 22:35
 25/26 anonim válasza:

Szóval ja, a kérdésre válaszolva:

Tiltsd le g€cibe, és ne válaszolj neki, ha nem szeretnél vele beszélgetni.🤷‍♂️

2023. júl. 8. 22:40
 26/26 anonim válasza:

De a ghostingolás elég gyerekes dolog, leírhattad volna ha nem akarsz tovább beszélgetni, megértettem volna, hisz direkt rá is kérdeztem.

De akkor mostmár felfogtam és tudomásul veszem.🙃

2023. júl. 8. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!