Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Most, hogy lefogytam és így...

Most, hogy lefogytam és így sincs matchem Tinderen hízzak inkább vissza?

Figyelt kérdés
Áprilistól váltok életmódot. 100 kg voltam akkor. Most vagyok 84. De semmi match Tinderen. Akkor meg minek figyelni az étkezésre? Ok, jobban érzem magam, energikusabb vagyok. A futást jobban élvezem, futni szeretek és ezzel a súllyal sokkal könnyebb, gyorsult is a tempóm. De a szenvedélyem akkor is az evés. Hedonista vagyok iszonyatosan. Mert rájöttem, hogy csak az élvezkedésnek van értelme az életben. Ezt megvariáltam úgy, hogy hetente tartok csalónapot. A többi napon odafigyelek. 80 kg lenne a cél amúgy, de sokak szerint már ez is bőven elég férfiként. 180 cm vagyok amúgy. És továbbra is utálom azokat, akik zabálnak és nem híznak. Annyira, hogy elkezdek mindjárt én is zabálni és csúnyán fogok nézni rájuk. 27 éves vagyok. Ez gyerekes? Nem érdekel. Engem senki nem kérdezett, hogy fel akarok nőni vagy gyerek akarok maradni. És a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy léteznek vékony emberek, akik bármennyit esznek nem híznak. És pont én, aki a világ legnagyobb hedonistája, pont nem ilyen ember. Ha elérem a 80 kg súlyt és utána elengedem magam úgy, hogy a sportot megtartom (a heti 3 futást), viszont mindent enni fogok, ami jól esik, akkor meg tudom tartani a 80 kg-t? Ugyanis ez működött 18-20 évesen. Ha nem működik nagyon nagy hisztit fogok csapni. Vagy az a baj, hogy ülő munkát végzek? Vagy az, hogy kényszer beteg vagyok és gyógyszert szedek rá? A gyógyszer nem hizlalhat, mert akkor nem tudtam volna fogyni ennyit április óta. Egyébként nem túl szigorú diétával, csak odafigyeléssel.

júl. 23. 15:05
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
Nem gondoltam, hogy mi gyújtunk világosságot odabent… De hogy a fejlemény az lett, hogy 100 kg-mos helyett már most 125 kg-mos ember étrendjét eszi az a szegény 54 kg-mos nő, na arra nem számítottam. Még pár komment és lassan több lesz az elfogyasztott étel súlya mint a nő testsúlya. 😂
júl. 25. 19:55
 42/48 anonim válasza:
Ja bocs 120, nem pedig 125. Csak már elvesztem az óriási számokban. 😂
júl. 25. 20:00
 43/48 anonim válasza:
Te még mindig a nővéred miatt vergődsz? Szégyen vagy gyerek!
júl. 25. 21:40
 44/48 A kérdező kommentje:
Nem csak a nővérem, több ilyen embert is ismerek. Annyit evett, mint én (3-4000 kal), mégsem hízott el. Hanem maradt normál súlyban, férfi esetében mondjuk 70 kg. Na innentől hogy van az, hogy nem a genetika számít? Az számít leginkább ez alapján. Szóval ilyen nincs, hogy mindenki elhízik, aki több kalóriát visz be, mint amennyit eléget, mert ez a genetikájától függ.
júl. 26. 08:23
 45/48 anonim válasza:
Hubzdmeg na te vagy az a tipikusan menthetetlenül idióta ember, akivel teljesen felesleges leállni veszekedni, mert csak az energiát szívod le. Igen akkor élj abban a hitben, hogy mindenki annyit zabál mint te, de te vagy ilyen szerencsétlen, hogy rajtad minden kiló meglátszik, mindenki más meg vékonyabb. Ha a randipartnered egy nézeteltérés során is így "leuralod", akkor nem csodálom, hogy ő is inkább rád hagyja a hülyeségedet és nem akar több randit.
júl. 26. 13:12
 46/48 anonim válasza:
45 ös! Ez nem leuralás. Senkit nem uralt itt le. Szimplán csak erőlteti a saját hülyeségeit, amit előbb utóbb mindenki megun. Viszont igen, már sejthetjük, hogy miért nem túl sikeres.
júl. 28. 10:26
 47/48 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy mindenki ilyen. De fele fele az embereknek ilyen. Mivel magyarázható az, hogy vannak emberek, akik annyi kalóriát visznek be, mint egy 100 kilos ember, de ők mégis vékonyak, 54 kg-al. Ok, rendszeresen fut a nővérem, hetente többször. De azzal nem lehet elégetni annyi kalóriát, amennyit zabál. Kb. 800 kalóriát égethet el a futásokkal, mert ő is kb 10 km-et fut, mint én. Én viszont, ha futás mellett ennék, ami jól esik, akkor 95 kg körül lennék. Így, hogy 2000 kal fölé nem megyek, így vagyok 83 kg. Ok, 180 cm vagyok, a nővérem 164 cm és 54 kg. De ez alapján nekem bőven 70 kg alatt kéne lennem, mert sokkal kevesebbet eszek, mint a nővérem és ugyanannyit mozgok, mint ő. Na ezt magyarázza meg nekem valaki. Nem megy ugye? Persze, hogy nem. Mert a helyzet az, hogy olyan igazságtalan az élet, hogy az emberek fele zabál és nem hízik, hanem vékony fogpiszkáló. Én meg szenvedjek igaz?
júl. 29. 09:00
 48/48 anonim válasza:
Zabalj bakker akkor! Zabalj!!
júl. 29. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!