Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Most, hogy lefogytam és így...

Most, hogy lefogytam és így sincs matchem Tinderen hízzak inkább vissza?

Figyelt kérdés
Áprilistól váltok életmódot. 100 kg voltam akkor. Most vagyok 84. De semmi match Tinderen. Akkor meg minek figyelni az étkezésre? Ok, jobban érzem magam, energikusabb vagyok. A futást jobban élvezem, futni szeretek és ezzel a súllyal sokkal könnyebb, gyorsult is a tempóm. De a szenvedélyem akkor is az evés. Hedonista vagyok iszonyatosan. Mert rájöttem, hogy csak az élvezkedésnek van értelme az életben. Ezt megvariáltam úgy, hogy hetente tartok csalónapot. A többi napon odafigyelek. 80 kg lenne a cél amúgy, de sokak szerint már ez is bőven elég férfiként. 180 cm vagyok amúgy. És továbbra is utálom azokat, akik zabálnak és nem híznak. Annyira, hogy elkezdek mindjárt én is zabálni és csúnyán fogok nézni rájuk. 27 éves vagyok. Ez gyerekes? Nem érdekel. Engem senki nem kérdezett, hogy fel akarok nőni vagy gyerek akarok maradni. És a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy léteznek vékony emberek, akik bármennyit esznek nem híznak. És pont én, aki a világ legnagyobb hedonistája, pont nem ilyen ember. Ha elérem a 80 kg súlyt és utána elengedem magam úgy, hogy a sportot megtartom (a heti 3 futást), viszont mindent enni fogok, ami jól esik, akkor meg tudom tartani a 80 kg-t? Ugyanis ez működött 18-20 évesen. Ha nem működik nagyon nagy hisztit fogok csapni. Vagy az a baj, hogy ülő munkát végzek? Vagy az, hogy kényszer beteg vagyok és gyógyszert szedek rá? A gyógyszer nem hizlalhat, mert akkor nem tudtam volna fogyni ennyit április óta. Egyébként nem túl szigorú diétával, csak odafigyeléssel.

júl. 23. 15:05
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:

"És továbbra is utálom azokat, akik zabálnak és nem híznak. Annyira, hogy elkezdek mindjárt én is zabálni és csúnyán fogok nézni rájuk"


Ilyet írni szép igaz?


"Ha nem működik nagyon nagy hisztit fogok csapni."


Önmagát nevezi hisztisnek. Akkor miről beszélünk?

júl. 23. 23:06
 22/48 anonim válasza:

Mitől lenne szép ilyet írni? Amúgy meg nem hiszem, hogy komolyan írná, "csúnyán nézne rájuk". Ez inkább irigységre utal


Igen, hisztisnek. De ettől miért lenne kislány? Mit kell azokat behozni?

júl. 23. 23:12
 23/48 anonim válasza:
😁 na jó, inkább feküdj le aludni! 🤣
júl. 23. 23:14
 24/48 anonim válasza:

23

Látom mást nem tudsz csinálni, csak másoknak beszólni. Fogadd el, hogy bunkó voltál. Nem kell beismerni, csak tudatosodjon benned, aztán legközelebb majd talán normálisabb leszel

júl. 23. 23:16
 25/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nővérem pl szintén fut, de sokat eszik és 52 kg. Kb annyit eszik, mint én ettem, mielőtt diétáztam volna.
júl. 24. 06:50
 26/48 anonim válasza:
Állításod szerint: Egy 52 kg-mos nő annyit eszik mint te ettél egy 100 kg-mos elhízott férfiként? Jesszus, ugye ezt te sem hiszed el? A te étkezéseddel volt gond, nem az övével, hiába csapod be magad, hogy ugyan annyit “zabál”, mert nem így van. Aki túleszi magát elhízik, aki nem eszi túl magát nem. Mutass már nekem egy éhező embert aki elhízott, vagy egy elhízottat aki éhezik.
júl. 24. 10:07
 27/48 A kérdező kommentje:
Pedig többet eszik nálam még most is. Az, hogy sokat mozog, de akkor is. Láttam, vele nyaraltam. Este is csomó mindent evett. Épp erről beszélek. Vannak ilyen genetikájú emberek, akik egyszerűen nem híznak és vékonyak maradnak, bármit esznek. VV Dorka instagramját is most nézem. Kérdezték, hogy mi a titka, hogy ilyen szép karcsú alakja van és írta, hogy szerinte genetika, mert rengeteget eszik és nem látogatja a konditermeket. Nekem inkább az fura 26-os, hogy nem láttad, hogy sok ilyen ember van, hogy bizony eszik annyit vagy többet is, mint én 100 kg-al ettem és nem hízik.
júl. 24. 13:18
 28/48 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy gyümölcsöket eszik folyamatosan vagy bevág 3 sültes tálat. Amúgy meg egy 52 kilós nő átlag napi fogyasztása 1500-2000 kalória. Egy 100 kilós férfinek viszont 5000+ kalória.
júl. 24. 13:20
 29/48 A kérdező kommentje:
Pontosan arról van szó, hogy simán két tányérral megeszik az 52 kg-os nővérem. Nem eszik zöldséget, gyümölcsöt egész nap.
júl. 24. 14:58
 30/48 anonim válasza:
Akkor gyors anyagcseréjű
júl. 24. 15:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!