Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Most, hogy lefogytam és így...

Most, hogy lefogytam és így sincs matchem Tinderen hízzak inkább vissza?

Figyelt kérdés
Áprilistól váltok életmódot. 100 kg voltam akkor. Most vagyok 84. De semmi match Tinderen. Akkor meg minek figyelni az étkezésre? Ok, jobban érzem magam, energikusabb vagyok. A futást jobban élvezem, futni szeretek és ezzel a súllyal sokkal könnyebb, gyorsult is a tempóm. De a szenvedélyem akkor is az evés. Hedonista vagyok iszonyatosan. Mert rájöttem, hogy csak az élvezkedésnek van értelme az életben. Ezt megvariáltam úgy, hogy hetente tartok csalónapot. A többi napon odafigyelek. 80 kg lenne a cél amúgy, de sokak szerint már ez is bőven elég férfiként. 180 cm vagyok amúgy. És továbbra is utálom azokat, akik zabálnak és nem híznak. Annyira, hogy elkezdek mindjárt én is zabálni és csúnyán fogok nézni rájuk. 27 éves vagyok. Ez gyerekes? Nem érdekel. Engem senki nem kérdezett, hogy fel akarok nőni vagy gyerek akarok maradni. És a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy léteznek vékony emberek, akik bármennyit esznek nem híznak. És pont én, aki a világ legnagyobb hedonistája, pont nem ilyen ember. Ha elérem a 80 kg súlyt és utána elengedem magam úgy, hogy a sportot megtartom (a heti 3 futást), viszont mindent enni fogok, ami jól esik, akkor meg tudom tartani a 80 kg-t? Ugyanis ez működött 18-20 évesen. Ha nem működik nagyon nagy hisztit fogok csapni. Vagy az a baj, hogy ülő munkát végzek? Vagy az, hogy kényszer beteg vagyok és gyógyszert szedek rá? A gyógyszer nem hizlalhat, mert akkor nem tudtam volna fogyni ennyit április óta. Egyébként nem túl szigorú diétával, csak odafigyeléssel.

júl. 23. 15:05
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:

28-as. Pontosan!

A kérdező meg csak saját magát csapja be, csak ettől nem lesz előrébb.

“simán két tányérral megeszik” Mit eszik meg? És ha meg is eszik 2 tányér ételt éjfélkor, akkor mi a fene van?? Ettől nem lesz 100 kg. De a szénhidrát-zsír-cukor kombóból gyártott műkajáktól napi rendszerességgel igen!! Elmondtad te magad, hogy egészséges étrenddel lefogytál tehát az anyagcseréd remek… Azt is elmondtad, hogy csalónapokat tartasz és mégis lefogytál. A nővéred ellenben meghízna ha nem lenne szupermenanyagcseréje mert “két tányér” valamit evett??? (hűhaa)…

Számold a kcalokat aztán majd megvilágosodsz. Sokszor száz gramm nasiba (ami csak pár falat rágcsa) több kcal van mint egy rendes ebédben…

júl. 24. 15:33
 32/48 A kérdező kommentje:
De a nővérem napi szinten eszik meg több tányérral ételt, meg napi szinten nassol. Igen pontosan gyors az anyagcseréje és rengeteg ilyen ember van. Zabálhatnak bármennyit, bármit és nem híznak el. Nagyon igazságtalannak gondolom, mert imádok enni, de féltem az egészségem a túlsúly miatt, meg nőknek is tetszeni akarok, de már bizonytalan vagyok ez alapján, hogy vékonyabban vagy kövérebben jönnék be vékony nőknek.
júl. 24. 18:17
 33/48 anonim válasza:

32

Gyors emésztőrendszerrel hamarabb öregszenek

júl. 24. 18:20
 34/48 anonim válasza:
A gyors anyagcsere nem jelent korlátlan evésre lehetőséget nem tudom ez miért ilyen bonyolult egyeseknek. Ha megszámolod a nővérednek egy hónapig minden nap hány kcalt visz be és minden nap messze több mint amennyi a normál, de nem hízik, akkor majd hiszek neked. Mert azt hiába magyarázod “hány tányér” ételt eszik meg, továbbra sincs semmi jelentősége. De engem amúgy nem kell meggyőznöd ezekkel a tipikus elhízottak szlogenjeivel (mint: 100 kg vagyok egy tollpihétől, más meg ehet 2 lovat és nem hízik) Mert attól, hogy párbeszédet folytattunk még engem nem érdekel, hogy becsapod e magad meg mást.
júl. 24. 18:53
 35/48 anonim válasza:
33 honnan hallottad ezt a fasságot xd pont ezaz, hogy sokáig tudnak fittek maradni külsőleg, akinek lassú, az behízik, tokásodik, torzul a feje
júl. 24. 22:55
 36/48 anonim válasza:

35

Doktor mondta

júl. 24. 23:09
 37/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezek miért új dolgok. Sok ilyen ember van. Zabál annyit, mint a 100 kg ember 70 kilósan, de semmit nem hízik.
júl. 25. 14:13
 38/48 anonim válasza:
KALÓRIÁT SZÁMOLJ NE TÁNYÉRT. Az az új dolog számunkra, hogy ennyire buta és beszűkült látókörű vagy. Szentül hiszed, hogy neked van igazad, meg sem hallgatsz mást.
júl. 25. 14:33
 39/48 A kérdező kommentje:
Mit számoljak azon kalóriát, hogy a nővérem napi szinten nassol, meg több tányér ebédet eszik és vékony? Ez rengeteg és egy 120 kg-os ember eszik ennyit, mint ő. Ő mégis csak 54 kg körül van. És ezt a sógorom mondta, aki él vele. A sógorom 100 kg és kevesebbet eszik, mint a nővérem. Ő is mindig meg szokta jegyezni, ő él vele, hogy rengeteget eszik a nővérem.
júl. 25. 14:45
 40/48 A kérdező kommentje:
Kb 3-4000 ezer kalória lehet, amit napi szinten bevisz, csak hogy számot is mondjak. Annyit, mint amennyit 100 kg-an én vittem be, sőt még több talán.
júl. 25. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!