Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Most, hogy lefogytam és így...

Most, hogy lefogytam és így sincs matchem Tinderen hízzak inkább vissza?

Figyelt kérdés
Áprilistól váltok életmódot. 100 kg voltam akkor. Most vagyok 84. De semmi match Tinderen. Akkor meg minek figyelni az étkezésre? Ok, jobban érzem magam, energikusabb vagyok. A futást jobban élvezem, futni szeretek és ezzel a súllyal sokkal könnyebb, gyorsult is a tempóm. De a szenvedélyem akkor is az evés. Hedonista vagyok iszonyatosan. Mert rájöttem, hogy csak az élvezkedésnek van értelme az életben. Ezt megvariáltam úgy, hogy hetente tartok csalónapot. A többi napon odafigyelek. 80 kg lenne a cél amúgy, de sokak szerint már ez is bőven elég férfiként. 180 cm vagyok amúgy. És továbbra is utálom azokat, akik zabálnak és nem híznak. Annyira, hogy elkezdek mindjárt én is zabálni és csúnyán fogok nézni rájuk. 27 éves vagyok. Ez gyerekes? Nem érdekel. Engem senki nem kérdezett, hogy fel akarok nőni vagy gyerek akarok maradni. És a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy léteznek vékony emberek, akik bármennyit esznek nem híznak. És pont én, aki a világ legnagyobb hedonistája, pont nem ilyen ember. Ha elérem a 80 kg súlyt és utána elengedem magam úgy, hogy a sportot megtartom (a heti 3 futást), viszont mindent enni fogok, ami jól esik, akkor meg tudom tartani a 80 kg-t? Ugyanis ez működött 18-20 évesen. Ha nem működik nagyon nagy hisztit fogok csapni. Vagy az a baj, hogy ülő munkát végzek? Vagy az, hogy kényszer beteg vagyok és gyógyszert szedek rá? A gyógyszer nem hizlalhat, mert akkor nem tudtam volna fogyni ennyit április óta. Egyébként nem túl szigorú diétával, csak odafigyeléssel.

júl. 23. 15:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:

Te kaja függő vagy. Aki bármennyiz eszik, de nem hízik az meg nem kaja függő


Amúgy szerintem nem a súlyod miatt nem ismerkednek, hanem mert hisztizel

júl. 23. 15:38
 2/48 anonim válasza:
Ne fogyj, hanem izmosodj. 180 centisen 100 kilóval is lehet hatalmas karod, vállad.
júl. 23. 15:41
 3/48 A kérdező kommentje:
Célom volt az egészségem miatt is lefogyni. Tinderen nem hisztizek. Csak nem szeretem az igazságtalanságot. A vékonyak is kaja függők, mégse híznak. Mert a genetikájuk jó.
júl. 23. 15:44
 4/48 anonim válasza:

3

Attól függ, ki. Vékonynak lenni pasiként rosszabb, mint ducinak. Ráadásul izmosodni is nehezebb így

júl. 23. 15:48
 5/48 anonim válasza:
Nem attól leszel egészségesebb hogy keveset nyomsz. 100 kilósan is lehet tartani heti 4 súlyzós edzés mellett fehérjedús étrendet, mindennap gyümölcsöt és zöldséget enni. Ez nagy butaság, hogy attól egészséges valaki, hogy keveset eszik.
júl. 23. 15:57
 6/48 A kérdező kommentje:

Most se eszek keveset, hanem kevesebbet este, mint korábban. Meg az összetevők egészségesebbek. A gond az, hogy kondizni én nem szeretek. Futni szeretek, az kikapcsol. De ezek szerint 100 kg izommal se ehetnék minden félét, ami jól esik, hanem akkor is egészségesen kéne ennem.


Miért rosszabb férfiként vékonynak lenni? Én úgy láttam, hogy a nők számára leginkább a kövér férfiak taszítóak.

júl. 23. 16:20
 7/48 anonim válasza:
Hát nőként az a véleményem, hogy én például egy esti sétára fix nem mernék menni egy olyan sráccal, aki nálam vékonyabb, gyengébb. (172 centi vagyok 52 kilóval, mégis sokan egyszintűek vagy kisebbek nálam) Nem adnak biztonságérzetet. Ha megtámadna egy férfi (sajna értek már hasonló molesztálások), akkor tuti nem tudna megvédeni. Egy jól megrakott fás kosarat sem tudna behozni télen és mindenhez is kellene másik férfi segítsége. (Pl költözésnél bútorpakolás) Ezek sokat adnak hozzá ahhoz, hogy valaki férfias legyen. Inkább legyenek ezek igazak rá, mint csak annyi, hogy "jól néz ki mellettem".
júl. 23. 16:37
 8/48 anonim válasza:

7

Nem tudom, hogy te hol laksz, én a 65 kilómmal igencsak vékonynak számítok a környezetemben. Lehet oda kéne költöznöm és akkor én lennék az izomjancsi 😭

júl. 23. 16:49
 9/48 anonim válasza:
8. Annyival se lennél. De 80 kiló fölött már jobban. Az ilyen 50 kilós "kocka hasú" fiúk se férfiasabbak. Inkább legyen valaki 100 fölött izom nélkül, mint 50 kilós "izmos"
júl. 23. 16:58
 10/48 anonim válasza:

9

Igen, ezt mondtam kb. én is, hogy a lányoknak inkább az tetszik, mint a vékony alkat

És tudom, hogy 65 kg az vékony 😭 De nem tudok hízni

júl. 23. 17:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!