Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Most, hogy lefogytam és így...

Most, hogy lefogytam és így sincs matchem Tinderen hízzak inkább vissza?

Figyelt kérdés
Áprilistól váltok életmódot. 100 kg voltam akkor. Most vagyok 84. De semmi match Tinderen. Akkor meg minek figyelni az étkezésre? Ok, jobban érzem magam, energikusabb vagyok. A futást jobban élvezem, futni szeretek és ezzel a súllyal sokkal könnyebb, gyorsult is a tempóm. De a szenvedélyem akkor is az evés. Hedonista vagyok iszonyatosan. Mert rájöttem, hogy csak az élvezkedésnek van értelme az életben. Ezt megvariáltam úgy, hogy hetente tartok csalónapot. A többi napon odafigyelek. 80 kg lenne a cél amúgy, de sokak szerint már ez is bőven elég férfiként. 180 cm vagyok amúgy. És továbbra is utálom azokat, akik zabálnak és nem híznak. Annyira, hogy elkezdek mindjárt én is zabálni és csúnyán fogok nézni rájuk. 27 éves vagyok. Ez gyerekes? Nem érdekel. Engem senki nem kérdezett, hogy fel akarok nőni vagy gyerek akarok maradni. És a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy léteznek vékony emberek, akik bármennyit esznek nem híznak. És pont én, aki a világ legnagyobb hedonistája, pont nem ilyen ember. Ha elérem a 80 kg súlyt és utána elengedem magam úgy, hogy a sportot megtartom (a heti 3 futást), viszont mindent enni fogok, ami jól esik, akkor meg tudom tartani a 80 kg-t? Ugyanis ez működött 18-20 évesen. Ha nem működik nagyon nagy hisztit fogok csapni. Vagy az a baj, hogy ülő munkát végzek? Vagy az, hogy kényszer beteg vagyok és gyógyszert szedek rá? A gyógyszer nem hizlalhat, mert akkor nem tudtam volna fogyni ennyit április óta. Egyébként nem túl szigorú diétával, csak odafigyeléssel.

júl. 23. 15:05
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Hát én ezt már nem értem. Azért is fogytam, mert a vékony nők tetszenek nekem. És megtaláltak itt az oldalon is pl, hogy 100 kilósan felejtsem el őket.
júl. 23. 17:32
 12/48 anonim válasza:

11

Izmos > duci >>>>>>>>> vékony


Kb így kell elképzelni a dolgot

júl. 23. 17:54
 13/48 anonim válasza:
12 valahogy úgy, igen. De inkább egy 100 kilós nem izmos, mint egy 50 kiló "izmos". Nyilván aki kevesebb súlyt nyom, azon előbb meglátszódnak a kockák, de erősebb nem lesz, mint egy 100 kilós férfi.
júl. 23. 17:58
 14/48 anonim válasza:

Kérdező!

Te egy utálatos, irigy, etelfüggő ember vagy. Remélem mihamarabb a dupláját hízod vissza, mint ami lement. Ezt érdemled.

Ahogy olvaslak, nem a súlyod a probléma a tinderen, sokkal inkább a stílus. A stílus maga az ember. Ezen gondolkozz el hisztis "kislány"!

júl. 23. 18:02
 15/48 anonim válasza:

14

Utálatos szerintem itt te vagy, a kérdező inkább elkeseredett, aki utálja a világot. A korosztályra ez jellemző, mert a világ fos

júl. 23. 18:04
 16/48 anonim válasza:

Segíts nekem kérdező! Ki főz rád? Vagy hol veszel kaját?

Nekem pl. ez az egyik legnagyobb gondom. Így is havi 80-90 megy el kajára, de éhes vagyok, mert nem eszek sokat.

És nagyon vékony vagyok! 190cm, 75kg.

júl. 23. 19:07
 17/48 anonim válasza:

Ha sokáig vagy egészséges étrenden, akkor te is hozzá tudsz majd idővel szokni és jobban esik majd az az étel is, nameg csaláskor is jobban esik majd egy-egy finomabb falat. Ha egészséges vagy, tovább élsz és több élvezetet élhetsz meg.


Nem tudom mi lehet a gond az ismerkedéssel de valami itt sántít, mert ha nem vagy bunkó, ápolt vagy és jólöltözött, akkor simán foghatsz magadnak partnert súlytól függetlenűl.


Olyan nincs hogy nem hízik valaki bármennyit eszik, te meg eszel egy tollpihét és hízol. Ez tipikus elhízottak kamuja. Én is voltam túlsúlyos de ezeket a túlzó kamu kifogásokat sose értettem más miért tolja. Van akinek jobb az anyagcseréje meg stb. De nem szuperemberek ők se, csak nem visznek be annyi kcal-t hogy hízzanak, ez ilyen egyszerű. Ők náluk más a mérték. Ha előtted “bezabál” valamit, még nem jelenti, hogy mindig túleszi magát, de egy elhízott viszont igen.

júl. 23. 19:23
 18/48 anonim válasza:
Kérdező, egy nap mennyit érzed magad éhesnek (amikor nem épp fogyni akarsz)?
júl. 23. 19:27
 19/48 anonim válasza:

15

Én így látom, te meg úgy. Ilyen egyszerű ez. Ha nem látsz a sorok mögé, az nem az én bajom. Nyílván kövér vagy és azonosulsz vele. Ez megint a te bajod. Egyél kevesebbet, és sportolj. Ne a világot hibáztasd és nevezd fosnak, ha te szarul éled az életed. 🙂

júl. 23. 22:56
 20/48 anonim válasza:

19

Én pont nem vagyok kövér. Másnak olyat kívűnni, hogy hízza vissza a dupláját gáz. "Hisztis kislányt" degradálóként használni gáz (és szexista is amúgy).

júl. 23. 23:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!