Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen csak akkor tudok...

Tinderen csak akkor tudok ráírni csajra?

Figyelt kérdés
ha matcheltünk? ha jobbra húzok valakit nála is megjelenik értesítésbe hogy ez történt? és ha esetleg ő akkor meg nálam? hogy működnek ezek?
jún. 9. 11:46
 1/2 anonim válasza:

Igen, csak matchnél.

Ezért kell prémiumra előfizess, hogy lásd ki húzott jobbra, hogy növeld a match esélyét. Mert így csak vakon tapogatódzás megy kb. az ingyenessel.(meg ha van is kölcsönös match nagyrészt valami botot kapsz, ha férfi vagy, hogy meghozzák a kedved)

jún. 9. 12:05
 2/2 anonim válasza:
fb társkeresőn kép alapján is rá tudsz írni. aztán az üzenetből eldönti, hogy tetszett-e, és onnantól mehet. én most így jártam, és egy brutál kinézetű anyukával ismerkedem, csöpögtettem rá a nyálam de úgy néz ki nem zavarja :D
jún. 9. 12:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!