Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elváltként van esélye egy 36...

Elváltként van esélye egy 36 éves nőnek arra, hogy értelmes férfit találjon? Nem szexre csak!

Figyelt kérdés
2 éve váltam el és hát akárhol ismerkedik az ember , katasztrófa. Pedig még csak 36-nak sem nézek ki. Mindenki vagy messze van, vagy gyereke van, amit én nem tolerálok (egyéb okok miatt). Nehéz ügy.
máj. 3. 07:20
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim válasza:
#40 hidd el, hogy egy csúnya kis béka.
máj. 3. 14:52
 42/54 anonim válasza:
41. elmentek savanyújóskák, most jönnek a recskamarcik.
máj. 3. 15:01
 43/54 anonim válasza:
Szerencsére a maradékevő incelhiénákra mindig egyformán lehet számítani.
máj. 3. 15:07
 44/54 anonim válasza:

Kedves kérdező, nem olvastam végig a hozzászólásokat, de fogadni mernék, hogy ez a sok oldalnyi "eszmecsere" csak egy dologról szól: megkeseredett férfiak próbálnak fogást találni és elüldözni az oldalról.


Én ugyancsak elvált vagyok, 35, férfi. Szintén nem szeretnék gyerekessel- és az ország másik végében élőkkel ismerkedni. Veszprém megyei vagyok (szívesen ismerkednék, ha Te is).

máj. 3. 16:05
 45/54 anonim válasza:
Kérdező nagy kamugép. :D
máj. 3. 21:02
 46/54 anonim válasza:
Végig olvasva, kérdezőnek magasabbnak tűnik az értelmi szint igénye mint amit nyújtani tud.
máj. 3. 21:21
 47/54 anonim válasza:

Kérdező, a 8-as számú üzenetedre reagálnék:


"A férjem 3 nővel dugott félre , de nem azért mert én nem voltam neki elég jó, hanem mert rájött 10 év hazassag után, hogy ő még élni szeretne."


Na, ugyanezt mondta a feleségem is... Hogy minden rendben, csak ő rájött, hogy egy kicsit élni szeretne. Ismerős szavak, beleégtek az agyamba. Szintén 10+ év házasság után. Van ez így, szívás, de most mit mondjak erre, biztos ez a normális, csak valahogy én nem így látom.

máj. 3. 21:34
 48/54 anonim válasza:
21:21 - hát... nem ő a legélesebb kés a fiókban... :D
máj. 3. 22:00
 49/54 anonim válasza:
Egyébként az is sokmindent elárul hogy a normálisan válaszolókat le se sz*rta :D
máj. 4. 07:38
 50/54 anonim válasza:
"egy kicsit élni szeretne" Nem vidám dolog ez egyik oldalról sem...Tudom, főleg annak az oldaláról akit emiatt elhagynak. De aki ezt érzi, egy még azért működő kapcsolatban, az sem egy élmény.
máj. 4. 10:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!