Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elváltként van esélye egy 36...

Elváltként van esélye egy 36 éves nőnek arra, hogy értelmes férfit találjon? Nem szexre csak!

Figyelt kérdés
2 éve váltam el és hát akárhol ismerkedik az ember , katasztrófa. Pedig még csak 36-nak sem nézek ki. Mindenki vagy messze van, vagy gyereke van, amit én nem tolerálok (egyéb okok miatt). Nehéz ügy.
máj. 3. 07:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
Mennyire messze van a messze?
máj. 3. 07:25
 2/54 Noren1989 válasza:
Nem, csak alkoholista, kontrollmàniàs jàr az ilyen középkorú pipiknek.
máj. 3. 07:30
 3/54 anonim válasza:
Van, de ha ilyen előfeltételei vannak, hogy gyereke ne legyen a férfinak, akkor nehezen fog találni, mert ez az előfeltétel nem életszerű és eleve kizárja a lehetőségek zömét.
máj. 3. 07:47
 4/54 anonim válasza:

#4


Én sem szeretnék például, nekem szimpatikus.

máj. 3. 07:50
 5/54 anonim válasza:
A távolság nem kéne manapság probléma legyen, amikor a tömegközlekedés szinte ingyen van.
máj. 3. 07:52
 6/54 anonim válasza:

"A távolság nem kéne manapság probléma legyen, amikor a tömegközlekedés szinte ingyen van."


Gyere ugorj már át Dániába. :)

máj. 3. 08:09
 7/54 anonim válasza:

Nézd, elváltként reálisan elváltat válsztasz, az jobb eséllyel meg is fog érteni.

Gondolom inkább egykorú, vagy idösebb kellene.

40 felé aki pasi, elvált és nincs gyereke, az vagy impotens, vagy túlzottan ragaszkodik a szabadsághoz, ebböl következik, hogy csak fuckbody kell neki.


Ha jóval fiatalabbat válsztasz, akkor vagy mamakomplexusosat találsz, vagy olyat, akinek épp nincs jobb, és csak kell egy biztos rés.


Végülis csillámf@szlámát könnyebben találnál.

máj. 3. 08:15
 8/54 A kérdező kommentje:

Hát aki azt írta ,hogy defektes vagyok, az tehet egy szívességet. A férjem 3 nővel dugott félre , de nem azért mert én nem voltam neki elég jó, hanem mert rájött 10 év hazassag után, hogy ő még élni szeretne. Ismerek olyan pasit,aki negyvenes, nincs gyereke és nem defektes. A legjobb barátom. Nem, nem szoktunk dugni, és nem is meleg. Azt gondolom, 36 évesen még nem kell magam temetni, még ha az itt lévők között sokan így is gondolják.

És nem mindenki defektes aki ennyi vagy e fölötti korban egyedül van. Nem lehet az okokat tudni. Az pedig, hogy nem szeretném más nő gyerekét nevelni Szerintem teljesen elfogadható dolog. Ismerkedtem olyannal akinek volt gyereke, és nem is lett volna probléma, ha anyuka nem sz@rt volna bele minden a férfival közös programunkba, mert a gyereket nevelni lusta volt úgy a hét 6 napján, vagy épp ha beteg volt a gyerek, mindig a pasinak lett lepasszolva, vagy ha bulikàzni akart menni anya , akkor is letojta, hogy a pasinak épp velem lenne programja. Nyilván a pasinak meg a gyereke volt a fontos, amit maximálisan meg is értek. Én pedig ismerkedés fázisban még nem akartam az apa lánya kapcsolatba becsatlakozni.

máj. 3. 08:34
 9/54 anonim válasza:

"Ismerek olyan pasit,aki negyvenes, nincs gyereke és nem defektes."

Akkor vagy impotens, vagy van felesége, de még karriert építenek.

Mindenesetre neked tabu, gondolom ezért nem jöttél össze vele.


"Az pedig, hogy nem szeretném más nő gyerekét nevelni Szerintem teljesen elfogadható dolog."

Miért is kéne? Általában a nönél marad a gyerek. Nekem pl. van az elsö házasságomból van, de nem soka vizet zavar a másodikban.


"és nem is lett volna probléma, ha anyuka nem sz@rt volna bele minden a férfival közös programunkba, mert a gyereket nevelni lusta volt úgy a hét 6 napján,"


Azért lássuk be, nem ez az általános. Még az én exem sem tette ezt, pedig mindenpen próbált keresztbetenni, amíg nem nyugodott bele a válásba, és nem lett valakije.


"Azt gondolom, 36 évesen még nem kell magam temetni, még ha az itt lévők között sokan így is gondolják."

Szerintem senki sem írt ilyet. Csak mondjuk úgy leszükíted a k0rt majdnem nullára.

Gondolom, egyébként ha neked lenne gyereked, akkor nem értenéd, fordított helyzetben miért probléma ez a pasiknak.

máj. 3. 08:56
 10/54 A kérdező kommentje:
Nyilván elfogadnàm , ha nem akarná valaki az én gyerekem nevelni, mivel ugye én sem szeretném másét. És akkor itt véget is érne a dolog, mert nem egyezik a világnézetünk. És ezzel semmi baj nincs is. Ahogy azt is megértem, hogy nem akar velem olyan pasi ismerkedni, aki nem tudja elfogadni, hogy én nem szeretnék soha gyereket szülni. Teljesen rendben van, ha ez valakinek nem oké, akkor keressen olyat , aki szül neki. Én nem fogok.
máj. 3. 09:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!