Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek ha feltehetően...

Mit tegyek ha feltehetően nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, elvált és új életet akarok kezdeni. Alacsony vagyok, és túlsúlyos is, bár szerintem aranyosan (nagy mell, vékonyabb derék, kicsi fenék).

A problémám az, hogy a jó pasik jönnek be, tudjátok, akikre a jobbnál jobb nők ragadnak, és úgy érzem nem is lenne esélyem náluk, mert a jobbnál jobb nőket választanák úgyis helyettem… Emiatt nem merek próbálkozni sem annál aki bejön. A férjem is jó pasi volt, minden elfogultság nélkül…

Viszont így úgy érzem, egyedül maradok.


2023. szept. 11. 11:47
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nincs általános zsánerem hogy milyen a jó pasi. Ránézek és tetszik vagy nem, ennyi. Mit kell ezen ennyit rágódni? Előrébb leszünk a kérdés szempontjából ha írok egy általános sablont, hogy barna haj, barna szem, magas, átlagos testalkat? Nem.

Jó kiállású és helyes, aki bejön a nőknek egy nem egy nyámnyila gyík…

2023. szept. 12. 06:13
 32/32 anonim válasza:

Sokat segítene egy kép rólad amúgy ha már a "mennyire vagy jó nő" téma kerül taglalásra.

Szerintem mindenki szépet akar és jót mindenből. Persze a külső csak a dolog egyik része. A belső az amiből sokkal nehezebb jót találni. Mármint különlegeset. Belegondoltam nemrég hogy hány csajt ismertem akinek a személyisége különleges volt és kb 3-4-et tudnék csak felsorolni azok közül akiket imertem mint embert. Nyilván férfiként én is a jó testű szép csajokra vágyok de már nagyon régóta tudom hogy ha nem nézek ki jól hozzá akkor csak egy nagyon kis körből válogathatok úgy világ szinten.


A világ akkor működne jól ha minden ember törekedne arra hogy jól kinéző de belül toleráns, megértő, nyílt, értelmes, és kedves ember legyen. Mert két ilyen nagy értékű ember bármikor összepasszol egymással. Viszont a hibás defektes emberekből nagyon nehéz működő párokat létrehozni.


Szóval a nagy elvárásokkal nincs gond. Az a gond ha nem érdemeljük meg. Mindenki olyanra vágyik amit nem érdemel meg.

2023. szept. 17. 01:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!