Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ősztől fogok járni úszni....

Ősztől fogok járni úszni. Ezzel nem lenne semmi baj, de nálam (16 vagyok) fiatalabb (4-9) éves gyermekekkel fogok egy öltözőben öltözni. Többi lent?

Figyelt kérdés

Sok kérdésem lenne. Hogyan öltöztek át? Én nagyon baromsagnak tartom, hogy törölközővel tekertem be magam, és nem vagyok szégyenlős, hogy ne legyen félreértés, de kisebb gyerekek előtt is átöltözhetek? Mármint hogy ezt kell tennem, csak hogy nem lesz nekik trauma? Nem lesz ez nekik rossz, hogy ott vagyok velük?


Két hetente vált a társaság: egyik héten velem egy korúak lesznek, és a kicsik a következő héten, és így tovább. Nekem minden héten kell mennem, csak más időkben leszek, és így kell majd a kicsikkel együtt lennem. Mi a zuhanyzóban zuhanyozni szoktunk, ok csak folytatják a vizet. Akkor én ne zuhanyozzak le? A ,,nagyokkal” beszélgetni szoktunk, és látjuk egymás nemi szervét, megszoktuk, néha elhangzik egy-egy megjegyzés, de ezzel nincs baj.

A kicsik is meg szoktak nézni, (ahogy néha már lattam, hogy öltöznek) az biztos, hogy el vonulok a sarokba, mint h ott se lennék, engem nem zavar, hogyha megnéznek, az se zavar, amit egymással csinálnak, de nem akarok ebből bajt.


Koszi a válaszokat!



2023. aug. 16. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csapsz a fenekükre közben, semmi gond nem lesz.

Csak viselkedj normálisan.

Nyugodtan pucérra vetkőzhetsz, ott ez a normális. Nem lesz trauma.

2023. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy aki rendszeresen jár úszni, nem gondolja ezt túl. Sima átöltözéssel senkinek sincs gondja, nyilván az indokolatlan meztelenkedés lenne a problémás.
2023. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Az uszodai közös öltözőkben és zuhanyzókban sok korosztály megfordul, hiszen egészen kicsi gyerekektől a nyugdíjasokig minden korcsoportból járnak úszni. Ők mind átköltöznek és (a legtöbben) lezuhanyoznak, mégse tapasztaltam vagy hallottam olyat, hogy bármelyik gyereket ezért a "traumáért" később kezelésekre kellett volna vinni. Szóval szerintem öltözz át és zuhanyozz ahogyan szoktál és ahogy mások is megteszik! 😊
2023. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez egy tanuszoda, csoportok járnak, meg tanítványok. Csak azt nem tudom, mit fognak gondolni egy éppen öltöző 16 éves látványától


Nem pedofil kérdés, csak megnyugtatásból kérdezem.

2023. aug. 16. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Semmit

Aki oda engedi a gyerekét az tisztában van vele

Nálunk is tanuszoda van ahol öltözünk fiatalok kicsik nagyok öregek is vegyesen

Az öltöző erre van

Nyugodtan le lehet fürödni


Ami zavaró lehet hogy a kisgyerekeknek nincs még kifejlődve az uszodai etikettjük így lehet jobban megbámulják a nagyokat


Nálunk volt hogy a kisebbekhez bejöttek az apukák segíteni de mindenkinek ugyan az van úgyhogy nem zavartattuk magunkat nagyobbak se

2023. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%

Én ugyanúgy öltözök át a kisebbek előtt is mint mások. Ahogyan előttem is írták ők egy kicsit jobban odanéznek ha leveszem az alsónadrágom de nem különösebben érdekel. Zuhanyozni nem csak az idősebbek hanem néhány fiatalabb srác is szokott. NEm kell rástresszelned.


Amúgy nálunk is gyakran bejönnek az apukák segíteni nekik gyorsabban elkészülni.

2023. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Csak lazán s természetesen
2023. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne nekik trauma?

Én edző ként 24 évesen a többi fiúval tusolok együtt edzőtáborokban.

8 évestől fölfele.

Miért lenne ebből nekik bármi bajuk? Ez annyira hülyeség, hogy egy nagyobb ne öltözzön, vagy legyen meztelen egy kissebbel együtt

2023. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
74%
Hát én nem tudom te eddig jártál e uszodában, vagy élményfürdőben, de amikor én voltam tuti, hogy találkoztam pici koromban is 70+ nagymamákkal is az tuti. Sőt én is jártam nagymamámmal is és igen, együtt öltöztünk át. Azért van öltöző, hogy ott öltözzenek az emberek. Mi mást csinálhatnál? Ráadásul fiatal vagy. Ugyan mit láthatnak ami trauma? Elég nagy probléma az, ha egy gyereknek traumát jelent ha lát egy meztelen vele megegyező nemű embert.
2023. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Úszómester és uszodagépész vagyok egy sportkomplexumban.

Egy kommunális helyen mindenféle korosztály megfordul. Vetkőznek, öltöznek, zuhanyoznak, jönnek és elmennek.

Mi ebben a problémás egy egészséges szexualitással és gondolkodással rendelkező embernek?🤔

2023. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!