Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ősztől fogok járni úszni....

Ősztől fogok járni úszni. Ezzel nem lenne semmi baj, de nálam (16 vagyok) fiatalabb (4-9) éves gyermekekkel fogok egy öltözőben öltözni. Többi lent?

Figyelt kérdés

Sok kérdésem lenne. Hogyan öltöztek át? Én nagyon baromsagnak tartom, hogy törölközővel tekertem be magam, és nem vagyok szégyenlős, hogy ne legyen félreértés, de kisebb gyerekek előtt is átöltözhetek? Mármint hogy ezt kell tennem, csak hogy nem lesz nekik trauma? Nem lesz ez nekik rossz, hogy ott vagyok velük?


Két hetente vált a társaság: egyik héten velem egy korúak lesznek, és a kicsik a következő héten, és így tovább. Nekem minden héten kell mennem, csak más időkben leszek, és így kell majd a kicsikkel együtt lennem. Mi a zuhanyzóban zuhanyozni szoktunk, ok csak folytatják a vizet. Akkor én ne zuhanyozzak le? A ,,nagyokkal” beszélgetni szoktunk, és látjuk egymás nemi szervét, megszoktuk, néha elhangzik egy-egy megjegyzés, de ezzel nincs baj.

A kicsik is meg szoktak nézni, (ahogy néha már lattam, hogy öltöznek) az biztos, hogy el vonulok a sarokba, mint h ott se lennék, engem nem zavar, hogyha megnéznek, az se zavar, amit egymással csinálnak, de nem akarok ebből bajt.


Koszi a válaszokat!



2023. aug. 16. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod emiatt. Simán átöltözhetsz. Max a kisgyerekek oda-oda néznek, de tegyél úgy, mintha nem vennéd észre.


Ha meg anyuka hisztizik, hogy ne meztelenkedj a fiacskája előtt, akkor mondd meg neki, hogy nők miért is jönnek be a fiú öltözőbe?

2023. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök természetes h az azonos neműek, kortól függetlenül egymás előtt öltöznek/zuhanyoznak ilyen helyeken.

Én semmiképp nem javasolnám a magad takargatását, nehogy az a hibás következtetés alakuljon ki a kicsikben, hogy helytelen dolgot tesznek mikor átöltöznek. Mert akkor majd elkezdik ők is takargatni magukat, hisz ezt látják a nagyfiútó/nagylánytól, feszengeni fognak a saját testüktől és extrém esetben jönnek majd az önkép zavarok. :|

2023. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Az előző mindent leírt helyettem!
2023. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!