Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek ha feltehetően...

Mit tegyek ha feltehetően nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, elvált és új életet akarok kezdeni. Alacsony vagyok, és túlsúlyos is, bár szerintem aranyosan (nagy mell, vékonyabb derék, kicsi fenék).

A problémám az, hogy a jó pasik jönnek be, tudjátok, akikre a jobbnál jobb nők ragadnak, és úgy érzem nem is lenne esélyem náluk, mert a jobbnál jobb nőket választanák úgyis helyettem… Emiatt nem merek próbálkozni sem annál aki bejön. A férjem is jó pasi volt, minden elfogultság nélkül…

Viszont így úgy érzem, egyedül maradok.


2023. szept. 11. 11:47
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Lentebb kell adni az igényekből, vagy dolgozz azon, hogy te is tudj olyan kinézetet nyújtani.
2023. szept. 11. 11:49
 2/32 A kérdező kommentje:
2 éve a kinézeten dolgozok, sportolok -25kg nál tartok.
2023. szept. 11. 11:50
 3/32 anonim válasza:
Akkor meg nincs okod aggodalomra, merj kezdeményezni, ha nem is túlzásokba esve, mert nem mersz ráírni vagy odamenni pasikhoz, akkor is vannak lehetőségek.
2023. szept. 11. 11:53
 4/32 A kérdező kommentje:
Milyen lehetőségekre gondolsz?
2023. szept. 11. 11:58
 5/32 anonim válasza:
Nézd, a szépség relatív. Mindenki mást tart szépnek. A volt férjed is annak tartott, hiszen különben ne, kezdett volna veled. Kezdemenyezz nyugodtan, max visszautasítás kapsz. Nyilván nem jó érzés, de nincs vesztenivalod, csak nyerhetsz hosszú távon.
2023. szept. 11. 12:02
 6/32 anonim válasza:
Merrefelé keresel társat? Van egy 30-as jóképű szingli barátom :)
2023. szept. 11. 12:10
 7/32 anonim válasza:
Nyilván lentebb kell adni!!!
2023. szept. 11. 12:14
 8/32 anonim válasza:
Minek adná lentebb az igényeit bárki? Azért kár kapcsolatban lenni hogy csak elmondhasd magadról miközben nem elégíti ki a vágyaid. Így ignorálni a saját igényeid még kontraproduktív is.
2023. szept. 11. 12:24
 9/32 anonim válasza:
Barátkozz össze az itteni incelekkel, velük nagyon jól megértitek majd egymást. Ők ugyanígy igénytelen kinézettel, elhízottan, nulla önfejlesztéssel, 50 évesen mamahotelben ücsörögve várják a topmodell barátnőt. ^^
2023. szept. 11. 12:55
 10/32 anonim válasza:
Némi szövegértéssel könnyen megérthető, hogy a kérdező teljesen más kategória.
2023. szept. 11. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!