Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek ha feltehetően...

Mit tegyek ha feltehetően nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, elvált és új életet akarok kezdeni. Alacsony vagyok, és túlsúlyos is, bár szerintem aranyosan (nagy mell, vékonyabb derék, kicsi fenék).

A problémám az, hogy a jó pasik jönnek be, tudjátok, akikre a jobbnál jobb nők ragadnak, és úgy érzem nem is lenne esélyem náluk, mert a jobbnál jobb nőket választanák úgyis helyettem… Emiatt nem merek próbálkozni sem annál aki bejön. A férjem is jó pasi volt, minden elfogultság nélkül…

Viszont így úgy érzem, egyedül maradok.


2023. szept. 11. 11:47
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
#10 Mindent lehet szépíteni, rózsaszín ködbe burkolni, de némi élettapasztalattal, emberismerettel könnyen megérthető, hogy teljesen ugyanaz a kategória. :)
2023. szept. 11. 13:04
 12/32 anonim válasza:
Jobban kell kinezned. Mas ut nincs.
2023. szept. 11. 13:19
 13/32 anonim válasza:

Aranyosan vagy arányosan? Feltételezem hogy elgépelted?

Viszont nem jó jel, ha próbálod kimagyarázni, szépíteni. Nézz szembe vele, fogadd el hogy nem egészséges, attraktív, és lehet rajta változtatni. Étrendet tedd rendbe.


Elvált gyermektelen?


Fotót küldhetsz ha gondolod. F 30 BP izmos normális arcú...

2023. szept. 11. 13:30
 14/32 A kérdező kommentje:

Igen, elgépeltem, arányosan. Tudod, a nem folyik le a székről kategória, hanem van eleje és hátulja..

Szembe nézek vele, hisz írtam, hogy két év alatt -25 kg fogytam. Hidd el, tudom milyen étrend megfelelő számomra.

Igen, elvált és gyermektelen 31 éves. Szerintem nem olyan rossz parti.

És a jó pasi nálam nem ott kezdődik, hogy izmos vagy, ezt kár is kiemelni.

2023. szept. 11. 13:58
 15/32 anonim válasza:

Az igényeidből soha ne adj lejjebb, viszont légy nyitott másokra is.


A jó pasi kifejezés elég relatív, kinek mi, de ha neked pl. a sportos férfiak azok, akkor te is sportolj valamit és máris van egy közös pont (természetesen ne csak egy férfi miatt kezd el, hanem magad miatt, hogy kihozd magadból a maximumot).


És csak egy tipp pluszban, én személy szerint kizárólag olyan emberrel jönnék össze, akinek azonos az értékrendjük, érdeklődési körei és ha ezeket neked magadra kellene erőltetni ahhoz, hogy megfelelj valakinek, az már nem jó.

2023. szept. 11. 14:04
 16/32 anonim válasza:
Milyen férfi az ideálod?
2023. szept. 11. 14:18
 17/32 anonim válasza:
Milyen pasik jönnek be ?
2023. szept. 11. 14:29
 18/32 anonim válasza:
Az hogy alacsony vagy, egyrészt nem tudsz rajta változtatni, másrészt nem számít, mivel nőként nem hátrány(gondolj bele, hogy nekünk férfiaknak mekkora szívás ez, ha alacsony vagy). A túlsúllyal viszont tudsz, mit kezdeni, járj el edzőterembe, tanulj meg edzeni és táplálkozni(ha nem megy kérj segítséget egy hozzá értő személyi edzőtől) mert ez az a sport amitől formás leszel, nem a futástól meg ilyen hülyeségektől, azoktól szarul fogsz kinézni. Legyél kedves, mosolygós, az ilyen nők szerintem nagyon vonzóak. Továbbá ne legyél anyagias, de azért legyenek igényeid a másikkal és önamagaddal szemben. Nem árt ha van egy kis érzelmi intelligenciád és nem vagy egy hárpia, aki minden apró szarért veszekedést robbant ki. De elsősorban a külsődön kell dolgozni, hogy te is jó nő legyél. Őszinte leszek: mi férfiak pontosan leszarjuk egy nő személyiségét mindaddig amíg külsőre be nem jön. Ez az elsődleges szűrőnk. Ez nem a mi hibánk, így lettünk megalkotva.
2023. szept. 11. 14:44
 19/32 anonim válasza:

14:


Biztos vagy benne hogy tudod mi a megfelelő étrend? Mivel továbbra is túlsúlyos vagy, saját bevallásod szerint. Akkor mi a probléma? Figyelemelterelés végett eszel, örömforrásnak használod?


Nem tudhatom számodra mi a 'jó pasi', csak ugye a kinézetről volt szó főként. Nyilván kell kiállás, karakter, stb.


15:


Az hogy egy nő az igényeiből soha ne adjon lejjebb, ez a tökéletes tanács, recept a perpetuális egyedülléthez... Pláne annak fényében hogy a 'modern nő' elvárásai nagyon gyakran irreálisan magasak.


Ezt a shortot minden nőnek meg kellene néznie:

https://www.youtube.com/shorts/GWZuBbyUsH8


Ez a hosszú verzió, innen származik a klip:

https://www.youtube.com/shorts/GWZuBbyUsH8

2023. szept. 11. 14:53
 20/32 anonim válasza:
2023. szept. 11. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!