Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek ha feltehetően...

Mit tegyek ha feltehetően nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, elvált és új életet akarok kezdeni. Alacsony vagyok, és túlsúlyos is, bár szerintem aranyosan (nagy mell, vékonyabb derék, kicsi fenék).

A problémám az, hogy a jó pasik jönnek be, tudjátok, akikre a jobbnál jobb nők ragadnak, és úgy érzem nem is lenne esélyem náluk, mert a jobbnál jobb nőket választanák úgyis helyettem… Emiatt nem merek próbálkozni sem annál aki bejön. A férjem is jó pasi volt, minden elfogultság nélkül…

Viszont így úgy érzem, egyedül maradok.


2023. szept. 11. 11:47
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Egészségi okok miatt a fogyás lassan megy, de legalább megy, és amit leadtam nem jön vissza, tudom tartani. A kérdés szempontjából azt hiszem ez lényegtelen.
2023. szept. 11. 15:09
 22/32 anonim válasza:
20# magyarul nincs?
2023. szept. 11. 15:12
 23/32 skorpióBB válasza:
Csinálj teát, ne húzz bugyit.
2023. szept. 11. 15:18
 24/32 anonim válasza:

22:


Nem tudom, én angol nyelvű tartalmakat fogyasztok, és ez a férfi szakember meglehetősen okos, és nagyon minőségi videókat gyárt.


Ha megnyitod a videót (a full, nem a shorts), a like-ok mellett van 3 pont, rákattintasz, Show Transcript, akkor jobb oldalt látod a full szöveget, be lehet copyzni google translate-be. Jobb ötletem nincs, angol tudás híján.

2023. szept. 11. 15:19
 25/32 anonim válasza:
A leírtak alapján nem tűnsz alkalmasnak a feleség szerepre.
2023. szept. 11. 15:35
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék többet feleség lenni :D
2023. szept. 11. 15:39
 27/32 anonim válasza:
Szerintem a megfelelő ember számára alkalmas feleségnek. Egyébként hadd kérjelek már meg, légyszíves írd már le, hogy milyen a jó pasi, mitől lesz az valaki bármi, ami eszedbe jut!
2023. szept. 11. 15:45
 28/32 anonim válasza:
Mi a teendő? Lejjebb kel adni belőle.
2023. szept. 11. 18:47
 29/32 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy lejjebb kéne adnod. Teszel a változásért. Menni fog. :)
2023. szept. 11. 19:41
 30/32 anonim válasza:

"A problémám az, hogy a jó pasik jönnek be, tudjátok, akikre a jobbnál jobb nők ragadnak,... A férjem is jó pasi volt, minden elfogultság nélkül..."


Soha nem fogjuk megtudni, hogy a kérdező szerint milyen a jó pasi. Csak annyit tudunk, hogy a férje (szerinte) az volt és a férfiak, akik tetszenek neki, sok nőnek tetszenek.


Hogy ez most azt jelenti, hogy magas, izmos, sportos, gazdag, jó munkája van, szereti a munkáját, jó autója van, okos, intelligens, jó a humora, kék és/vagy zöld a szeme, szőke-barna-vörös-fekete a haja... nulla infó.

2023. szept. 11. 23:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!