Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem párkapcsolatra,...

Van esélyem párkapcsolatra, ha idegbeteg, szociális fóbiás, pókfóbiás, lelki beteg, 30 éves szűz férfi vagyok? A jó tulajdonságaim, hogy megbízható, alapjáraton kedves, őszinte ember vagyok.

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
60-as válaszoló nem lenne jó helyem a zárt osztályon, nem érdekel, hogy szerinted ott lenne a helyem. Én inkább öngyilkos leszek, de soha többet nem megyek pszichiátriára. 2018-ban voltam önszántamból 3 hónapig az akut osztályon és ott is rosszul éreztem magam. A szobatársam egy nálam erősebb, büntetett előéletű, erőszakos, verekedős, nárcisztikus köcsög volt, aki mindennap egy hónapon keresztül míg szobatársak voltunk szemétkedett velem és volt, hogy meg is fenyegetett veréssel. Továbbá az ápolók sem voltak mind együtt érző, empatikus, kedves emberek, szóval nem akarok soha többet pszichiátriára kerülni és nem is fogok. Előbb ugrok vonat elé, vagy iszok benzint és gyújtom fel magam, vagy elmegyek Pestre egy lőtérre, ahova civilek is járhatnak és agyon lövöm magam egy pisztollyal. De soha sem leszek hajlandó befeküdni a zárt osztályra.
2021. jún. 13. 19:43
 62/67 A kérdező kommentje:
A zárt osztály olyan s.z.a.r hely, mint a fogház, börtön, fegyház, szigorított fegyház. Köszönöm szépen, de én szabadlábon maradok, szabad emberként élem az életemet azt csinálva, amit akarok és inkább megölném magam, de nem hagynám magam bezárni sehova. Nem vagyok állatkerti majom, hogy hagyjam magam fogva tartani.
2021. jún. 13. 19:48
 63/67 anonim válasza:
Elég ha az elméd fogva tart
2021. jún. 13. 20:42
 64/67 anonim válasza:

Hagyjátok már ezt a pszichiátriát, legtöbb embernek eleve nem való. Simán lehet hogy a kérdező csak nem jut a megfelelő tápanyagokhoz hosszú ideje + nyomasztja a kapitalizmus (nem tud érvényesülni benne... mint oly sokan) + a múltat kéne feldolgoznia, jóval felülírnia.


Kérdező, nézz utána ezeknek: B1, B6, B12 vitamin, magnézium, triptofán. Kérdezd meg az orvosod h nem kéme-e ilyet szedned,vagylegalább számold ki mennyit ezekből napi szinten a kajával.

Esetleng cinket, krómot, c vitamint is gondold végig.

Ezeknek az anyagoknak mind köze van ahhoz hogy az idegek hogy működnek.


+ rendszeres pszichológusi konzultáció, vagy ha nincs jó akkor önsegítő könyvek, cikkek


+ valami olyan munka vagy tevékenység ami emeli az önbizalmad. Ez akár az is lehet hogyha frocliznak a melóhelyeden akkor kinyitod a szád és megvéded magad.

2021. jún. 13. 20:50
 65/67 anonim válasza:
Igazából végig kéne gondolnod az összes mikrotápanyagot, pl jódot, szelént stb stb is. Ha vmiből hianyod van akkor az a hormonokra is hat, az meg az idegrendszerre.
2021. jún. 13. 20:56
 66/67 anonim válasza:
Szerintem mert b4szogatják a melohelyen mert egy lusta szar, en se szolok senkihez melohelyen mert utalok emebrek kozott lenni, de idateszem magam, dolgozok rendesen es nem b4szogat senki
2021. jún. 14. 05:18
 67/67 anonim válasza:
Ne haragudj meg, de a pókfóbia után nem tudtam ezt a kérdést komolyan venni. Most akkor mindenféle hülyeséget elő fogsz szedni kifogásnak, hogy miért nincs párod? Dolgozz magadon, önismeret. 30 éves szűz... Na és? Látszik rajtad, vagy minek kéne bárkinek ezt tudni?
2021. júl. 2. 09:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!