Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem párkapcsolatra,...

Van esélyem párkapcsolatra, ha idegbeteg, szociális fóbiás, pókfóbiás, lelki beteg, 30 éves szűz férfi vagyok? A jó tulajdonságaim, hogy megbízható, alapjáraton kedves, őszinte ember vagyok.

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim válasza:
Ha nem fogsz dolgozni soha az nem azt jelenti hogy nyugdíjba mentél hanem azt hogy egy lusta, munkakerülő k0cs0g vagy
2021. jún. 12. 16:38
 32/67 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem fogok soha többet dolgozni nem azt jelenti, hogy egy lusta, köcsög vagyok, hanem csupán azt jelenti, hogy nem akarok engedelmeskedni, nem akarok úgy ugrálni, ahogyan mások fütyülnek, senkinek sem leszek a rabszolgája, nem hagyom, hogy elvegyék tőlem a szabadidőmet és, hogy olyasmit kelljen csinálnom, amit utálok csinálni, meg ami valójában rohadtul nem is érdekel. Én szabad emberként akarok élni, azt akarom, hogy semmit se kelljen megcsinálnom kötelességből, azt akarom, hogy mindennap hétfőtől vasárnapig csak és kizárólag azt csinálhassak, amit én akarok. Amúgy a lustaságot cáfolja, hogy ma is rengeteget segítettem itthon az édesanyámnak, a ház körül a kertekben is van munka mindig, meg a házban is adódik munka, szóval nem vagyok lusta, csak munkahelyen nem akarok többet dolgozni.
2021. jún. 12. 19:53
 33/67 anonim válasza:
Semmi baj,majd anyukád vállal másodállást,meg dolgozik naponta 20 órákat hogy megtudjatok élni...míg te elkapálgatsz a kertbe!
2021. jún. 12. 19:59
 34/67 anonim válasza:
Jo sok penzt kaphatsz hazimunkaert
2021. jún. 12. 20:09
 35/67 anonim válasza:
És mond, ha meghal anyukád és elfogy az az 5 millió örökség, mit fogsz csinálni? Hogy tartod fenn magad?
2021. jún. 12. 21:20
 36/67 anonim válasza:
Eszi a répát a kertbol
2021. jún. 12. 21:48
 37/67 anonim válasza:
Hát igen a kerti cuccokat lehet eszegetni, de gondolom a kedves kérdező emellett szeretne áramot, vízre is szüksége lenne, télen nem akar megfagyni. De ezek sajna pénzbe kerülnek és ha nem fizeti ki, akkor mehet Isten hírével az utcára, mert ugye ő nem szeretne dolgozni, de minden legyen meg. Hát rossz hírem van, ez nem így működik, persze lehet az egész kérdés kamu.
2021. jún. 12. 22:40
 38/67 anonim válasza:

37-es:

Szerintem is kamu, de azért jó eljátszani egy ilyen önreflektálós játékot elméleti szinten :D

2021. jún. 13. 06:29
 39/67 anonim válasza:
Hogy kapsz pénzt a volt munkahelyedtől, amit otthagytál?
2021. jún. 13. 12:43
 40/67 A kérdező kommentje:
33-as válaszoló az anyámnak nem kell másodállást vállalnia, ő is velem szokott kertészkedni, nem vagyunk rászorulva, hogy akár az anyám, akár a nővérem, akár én elmenjünk dolgozni. Továbbá anyám nyugdíjas, én és a nővérem pedig kapunk pénzt egy keveset havonta, így hármunk pénzeiből megtudunk élni. Továbbá most készülünk eladni egyik házunkat, ha sikerül akkor lesz több millió ft-unk, ha anyám meghal meg lesz további 5 millióm.
2021. jún. 13. 14:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!