Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem párkapcsolatra,...

Van esélyem párkapcsolatra, ha idegbeteg, szociális fóbiás, pókfóbiás, lelki beteg, 30 éves szűz férfi vagyok? A jó tulajdonságaim, hogy megbízható, alapjáraton kedves, őszinte ember vagyok.

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
37-es válaszoló nekem mindig lesz pénzem, mert ügyeskedéssel megoldom, hogy legyen. Sosem leszek gazdag, de annyim lesz, hogy kifizethessem a számlákat, meg vegyek kaját, sört, üdítőt a boltban. A kérdés pedig nem kamu.
2021. jún. 13. 14:15
 42/67 anonim válasza:
Szerinted hány millió forint kell, hogy halálodig vegetálj?
2021. jún. 13. 14:15
 43/67 A kérdező kommentje:
42-es válaszoló a pénzt jól fogom beosztani, ha spórolok a rezsivel a pénz sokáig kitart, főleg, ha rezsin kívül csak az alapszükségletekre költök. Én nem járok nyaralni, nem járok sem moziba, sem bulizni, továbbá mindig fogok kapni segélyt az államtól, és nem 22.800 ft-ot, hanem több, mint 50 ezret, meg ennyit kap majd a nővérem is, meg, ha eladjuk az egyik házunkat, azt a pénzt be lehet fektetni, hogy kamatozzon és, ha nem szórom két kézzel, akkor évekig elég lesz. Amúgy meg, ha egyszer elfogy a pénz inkább öngyilkos leszek 50 valahány éves koromban, de nem fogok elmenni dolgozni és utcára sem kerülök soha.
2021. jún. 13. 14:21
 44/67 A kérdező kommentje:
39-es válaszolónak pedig mondom, hogy nem attól a fos munkahelytől kapok pénzt havonta, amit ott hagytam, hanem az anyámnak nagyon sokféle és nagyon jó ismerősei, kapcsolatai vannak. Az anyám egyik ismerőse vállalkozást működtet, oda vagyok felvéve papíron dolgozni én is és a nővérem is. Kapunk mindig havonta pénzt, amit a főnök felesége hoz nekünk házhoz kocsival minden hónapban egyszer 10-e körül. De a legjobb az egészben, hogy be sem kell járnunk dolgozni erre a helyre, még azt sem tudom hol található az a munkahely, ahonnan a pénzt kapjuk. xd
2021. jún. 13. 14:26
 45/67 anonim válasza:

Milyen elven kaptok többet az aktiv korúak segelyénél?


Amúgy meg így akarod leélni az egész életed hogy gyilkolós játékokat játszol és utálsz mindenkit?

2021. jún. 13. 14:28
 46/67 anonim válasza:

Várj, visszatérve a kérdésre:

Így miért akarsz barátnőt?

2021. jún. 13. 14:30
 47/67 A kérdező kommentje:
Figyelj elmondom. Most nem jár nekünk az aktív korúak segélye, mert hivatalosan, papíron én és a nővérem dolgozunk anyám egyik vállalkozó ismerősénél fel vagyunk véve. Most erről a munkahelyről én és nővérem 30-30 ezret, tehát ketten együtt 60 ezer ft-ot kapunk a következő két év során, amíg be leszünk jelentve a munkahelyre. Továbbá van már ledolgozva egy helyen, ahova bejártunk, ott ledolgoztunk egy teljes évet. A törvény pedig úgy szól, hogy amennyiben 5 éven belül lesz 3 évünk, ami le lesz igazolva, hogy azt mi végig dolgoztuk, akkor már nem 20-on valahány ezer, hanem 50 valahány ezer ft jár majd nekem és a nővéremnek is az államtól, de ugyanez érvényes minden állampolgárra Magyarországon, akiknek le van igazolva a 3 éves munkaviszonyuk.
2021. jún. 13. 14:35
 48/67 A kérdező kommentje:
Nem azért kellene a barátnő, hogy eltartsam és papucs férj legyek, akinek a nyakán élősködik, hanem azért akartam barátnőt, hogy egyrészt legyen valaki az életemben, akivel nagyon szeretjük egymást, másrészt legyen szex, harmadrészt pedig legyen, akivel jókat beszélgethetek bármiről. Amúgy vannak depressziós, lelki válságban lévő nők, akiknél szerintem lenne esélyem kapcsolatra, de sajnos a környezetemben nem ismerek ilyen nőt. A neten pedig eddig szintén nem találtam meg a párom. Bár a pszichiáterem, akihez járok, hozzá járnak egyedülálló, lelki beteg csajok, szóval valamelyikkel össze jöhetnék.
2021. jún. 13. 14:41
 49/67 anonim válasza:

De miért, mit tartassz magadban szerethetőnek, amit egy lány szeretne benned?

Másrészről lehet neked nem is tetszene a szex.

Harmadrészt miről akarsz beszélgetni "bármiről" vele, ha egész nap zombikat gyilkolsz egy virtuális térben?

2021. jún. 13. 14:45
 50/67 A kérdező kommentje:
Amúgy igen inkább tv-zek, zenéket hallgatok, olvasok, netezek, videojátékozok életem végéig, mint sem, hogy ledolgozzam az egész k.u.r.v.a életem, hogy aztán vén f.a.s.z-ként elmenjek pár évre nyugdíjba mielőtt még meghalok. Na ilyen életre én nem vágyok köszönöm szépen.
2021. jún. 13. 14:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!