Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem párkapcsolatra,...

Van esélyem párkapcsolatra, ha idegbeteg, szociális fóbiás, pókfóbiás, lelki beteg, 30 éves szűz férfi vagyok? A jó tulajdonságaim, hogy megbízható, alapjáraton kedves, őszinte ember vagyok.

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim válasza:
Nem,túl sok problémád van.
2021. jún. 8. 11:39
 2/67 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló köszönöm az őszinte véleményedet. :(
2021. jún. 8. 11:40
 3/67 anonim válasza:
A szűz a csillagjegyed vagy az "állapotod"?
2021. jún. 8. 11:44
 4/67 A kérdező kommentje:
Amúgy még, hogy tetézzem a dolgot elmondom, hogy ember gyűlölő is vagyok, meg munkakerülővé váltam 30 éves koromra elegem lett a munkából és nyugdíjba mentem. Amúgy az egyetlen örömöm az életemben, hogy veszek majd egy PS4-es konzolt és halomra gyilkolom az embereket kortól és nemtől függetlenül zombis videojátékokban.
2021. jún. 8. 11:47
 5/67 A kérdező kommentje:
Amúgy sokat szenvedtem életem során, egyaránt sok sérelem ért emgem férfiak és nők, keresztények és ateisták, cigányok és magyarok részéről, ezért videojátékozni akarok, mert embereket akarok ölni büntetlenül. De nem merek csatlakozni az Iszlám Államhoz, mert félek a börtöntől, engem az 50 cm-es karvastagságú cigányok széttépnének, mint a foszlós kenyeret, éppen ezért egy csöndes, zárkózott férfi vagyok, aki csak a videojátékokban tudja kiélni gyilkolási hajlamát. De jó lenne, ha találnék egy hozzám való nőt, mint amilyen Hitlernek volt Eva Braun és Szálasinak Lutz Gizella.
2021. jún. 8. 11:56
 6/67 anonim válasza:
Anyukáddal laksz?
2021. jún. 8. 11:59
 7/67 anonim válasza:

Hogy lehetnél kedves és őszinte ha gyilkolási hajlamaid vannak?!

Amúgy az hogy jatszol nem baj, És szerintem csak bebeszéled magadnak a butaságot!

Pénz az Isten ahogy a dal is mondja ezért pedig igenis dolgozni kell , 30 evesen szégyen hogy nem nőttél még fel, komoly pszichológus segítségére lenne szükséged!

2021. jún. 8. 12:07
 8/67 anonim válasza:
De ha embergyűlölő vagy, akkor magadat ès a leendő párodat is gyűlölöd, nem?
2021. jún. 8. 12:42
 9/67 anonim válasza:
Egyre szimpibb vagy. Fehér lovon kiralyfi:)
2021. jún. 8. 13:16
 10/67 anonim válasza:
Rendkívül sok olyan anyáskodó nő van, aki valójában anyai ösztöneit éli ki egy párkapcsolatban és összetéveszti a szexuális vonzalmat és kielégülést a gondoskodó, anyai érzésekkel. Később azonban többnyire ráébrednek a tévedésre.
2021. jún. 8. 13:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!