Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem párkapcsolatra,...

Van esélyem párkapcsolatra, ha idegbeteg, szociális fóbiás, pókfóbiás, lelki beteg, 30 éves szűz férfi vagyok? A jó tulajdonságaim, hogy megbízható, alapjáraton kedves, őszinte ember vagyok.

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim válasza:
Kérem ne etessék a trollt, nincs itt semmi látnivaló
2021. jún. 8. 14:41
 12/67 anonim válasza:
Vannak hozzád hasonló lúzer nők, de ők még a kapcsolattól is rettegnek, és ha lenne is valakijük, biztos náluk sokkal egészségesebb férfi lenne, nem te. Sajnos te a hierarchia alján vagy.
2021. jún. 8. 16:40
 13/67 anonim válasza:
Nem feltétlenül. Van millió pár, akiknék vagy egyik, vagy másik az általad említett hiearchia alján található, mégis van párkapcsolatuk.
2021. jún. 8. 16:43
 14/67 anonim válasza:

Hát neked a személyiséged is komolyan sérült.Nem csak a szociális szorongás a problémád.

Ha a szociális fóbia ,mint betegség uralja a személyiségem,akkor az úgy nyilvánul meg hogy félek az emberektől,és a bocs hogy élek kategória vagyok.És nyilván ha bánt lelkileg valaki,akkor haragszom rá,de megtartom magamnak a véleményemet.

Ezzel jól lejáratod a szoc.fóbiásokat,mert azt hiszik mindenki olyan agresszív mint amilyen te vagy!

Egyébként ha nem az önsajnálatodat,meg a haragodat zúdítod a világra,hanem megpróbálsz egy kicsit örülni annak,ami van,akkor még akár esélyed is lehetne arra,hogy párt találj.Ugyanis akármilyen hihetetlen,de mindig,minden helyzetnél van rosszabb is! A te esetednél is!

De míg ennyi harag és gyűlölet van benned,és az utcán sétálva kisugárzik belőled,addig semmi jóra ne számíts,mert az emberek nagy ívben elfognak kerülni téged.

Párkapcsolatot akarsz? Akkor először saját magadat szedd rendbe,lelkileg.Ha te se vagy kibékülve magaddal,akkor hogy várod el hogy más szeressen?!

2021. jún. 8. 18:14
 15/67 anonim válasza:
Van, bár nem könnyű, de ne add fel!
2021. jún. 8. 18:56
 16/67 anonim válasza:
ha 30 evesen munkakerulo vagy az nem csabito a nok szamara.
2021. jún. 9. 01:47
 17/67 anonim válasza:

16-os:

Mert a leírásában mi csábító? :D

2021. jún. 9. 07:15
 18/67 anonim válasza:
Én azon gondolkodom, hogy az idegbeteg hogy lehet kedves? Néha?
2021. jún. 9. 12:04
 19/67 A kérdező kommentje:

18-as én mindig kedves vagyok, amíg más emberek nem idegesítenek. Akkor vagyok csak idegbeteg, ha valaki idegesít valamivel.


Amúgy lehet, hogy soha nem lesz csajom, de nekem élvezetet okoz az emberek kiirtása a zombis játékokban, ahol támadnak a zombivá változott emberek és én halomra tudom ölni mindet. Szeretem az embereket megmurdálni.

2021. jún. 9. 15:03
 20/67 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló most akarok újra együtt lakni anyámmal és a nővéremmel, mert a különélésben az a s.z.a.r, hogy mindent nekem kellene kifizetnem. De anyám nyugdíja, meg az én havi kis pénzem, meg a nővérem kis pénze együtt elég arra, hogy normális életszínvonalon tudjunk élni. Továbbá lesz még mit a tejbe aprítanom, ha anyám meghal kapunk nővéremmel több milliót a biztosítótól, ahol anyám életbiztosítást kötött, meg elakarjuk adni az egyik házunkat és abból is lesz több millió ft-unk.
2021. jún. 9. 15:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!