Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkeresés. 27 éves, 156cm,...

Párkeresés. 27 éves, 156cm, 87kg, kedves, őszinte, barátságos, mosolygós, figyelmes. Randizna velem valaki?

Figyelt kérdés

Négy év alatt elhíztam 156cm, 81kg-ra. Nem eszek sokat és egészségtelenül sem, viszont nem is sportolok. Fél éve lett bátorságom elmenni kivizsgálásra és kiderült, hogy lassú az anyagcserém.

Kaptam rá gyógyszert, de az nem volt jó és attól is híztam, így már 87kg lettem. A karantén miatt nem tudtam visszamenni Endokrinológiára és új vérvételre. Ha visszamegyek, kapok új gyógyszert REMÉLHETŐLEG beindul a fogyás, rendeltem futópadot és reménykedem a fogyásban.

Ami viszont sok idő még.

Mivel túlsúlyos vagyok, nem tetszem a férfiaknak, akiknek mégis, az csak kalandot-szexet akar.

Én ilyenbe nem mennék bele!

Öt éve vagyok szingli, előtte egy kapcsolatom volt, ami hat évig tartott.

Már nagyon rossz egyedül, szeretnék találni egy férfit, akinek így is tetszem.

Elég szánalmasan hangzik, de ez az igazság. :D

Esetleg érdekelnék valakit így?



2020. júl. 23. 03:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim válasza:
Irtam neked kérdező várom a válaszod.
2020. dec. 30. 19:31
 62/65 anonim válasza:
Persze
2021. jan. 28. 12:14
 63/65 anonim válasza:
Mi újság kedves kérdező, sikerült találnod azóta egy normális pasit?
2021. febr. 23. 20:55
 64/65 anonim válasza:
Amúgy annyira nem fair az élet.:D Én nem szeretek enni és nagyon sovány vagyok, nekem jól jönne lassú anyagcseréd, neked meg az enyém.
2021. febr. 24. 05:20
 65/65 A kérdező kommentje:

63- Írtak páran, de komolytalanok voltak, idősek, nem Budapesten laknak, van párjuk..

Így nem találtam.

64- A barátnőim mind sokat esznek, napi 5-6xor, nasiznak, nem sportolnak, mégsem túlsúlyosak.

Vannak ilyen szerencsések. Bárcsak tényleg cserélhetnénk! :)

2021. febr. 25. 05:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!