Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkeresés. 27 éves, 156cm,...

Párkeresés. 27 éves, 156cm, 87kg, kedves, őszinte, barátságos, mosolygós, figyelmes. Randizna velem valaki?

Figyelt kérdés

Négy év alatt elhíztam 156cm, 81kg-ra. Nem eszek sokat és egészségtelenül sem, viszont nem is sportolok. Fél éve lett bátorságom elmenni kivizsgálásra és kiderült, hogy lassú az anyagcserém.

Kaptam rá gyógyszert, de az nem volt jó és attól is híztam, így már 87kg lettem. A karantén miatt nem tudtam visszamenni Endokrinológiára és új vérvételre. Ha visszamegyek, kapok új gyógyszert REMÉLHETŐLEG beindul a fogyás, rendeltem futópadot és reménykedem a fogyásban.

Ami viszont sok idő még.

Mivel túlsúlyos vagyok, nem tetszem a férfiaknak, akiknek mégis, az csak kalandot-szexet akar.

Én ilyenbe nem mennék bele!

Öt éve vagyok szingli, előtte egy kapcsolatom volt, ami hat évig tartott.

Már nagyon rossz egyedül, szeretnék találni egy férfit, akinek így is tetszem.

Elég szánalmasan hangzik, de ez az igazság. :D

Esetleg érdekelnék valakit így?



2020. júl. 23. 03:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim válasza:
28 éves budapesti férfi vagyok, engem kifejezetten vonz a teltebb alkat. Írj privátot.
2020. aug. 18. 14:28
 42/65 anonim válasza:
Kuldj 1 kepet magadrol :) vegig olvastam a hsz eket most mar kivancsi lettem ki ül abban a pesti lakasban :D
2020. szept. 18. 07:15
 43/65 A kérdező kommentje:

42-es: Nem azért raktam ki a kérdést, hogy másokat megnevettessek.

A reakciók a másik intelligenciáját mutatják.

2020. szept. 23. 21:29
 44/65 anonim válasza:
Én ismerkedtem volna de nem írtál
2020. szept. 24. 17:08
 45/65 anonim válasza:
Na errol van szo. Miertnem irtal vissza neki??
2020. szept. 24. 19:44
 46/65 A kérdező kommentje:

45: Ki vagy te nekem, hogy így számon kérj?

Ritkán jövök ide. Lehet, hogy nem volt szimpatikus, amit írt.

Mindenkivel kötelességem randizni?

Remélem most már megnyugodtál, hogy válaszoltam.

2020. szept. 25. 11:32
 47/65 anonim válasza:

Nyugi nyugi. Miert vagy ennyire felhaborodva? Mivel utod el a pentek ested egyedul? Lehet o jobb tarsasag lenne mint egyedul nem?

Nem szamon kertem , csupan kerdeztem. De ugytunik mindenki kocsog a szemedben. Megis hogy akarsz igy csak normalisan kommunikalni is akar... igazabol neked mi is a bajod?

2020. szept. 25. 20:29
 48/65 anonim válasza:
Hát amennyi kretén pasi van itt, nem csodálom, hogy ingerült a kérdező. :/
2020. szept. 25. 20:44
 49/65 A kérdező kommentje:

47-es Láttad az előző válaszokat?

Azokból következtettem, ahogy látom tévesen.

Vannak hobbijaim és barátaim.

Ha évekig vagyunk szinglik az nem azt jelenti, hogy évekig unatkozunk. Te sosem voltál az?

Ha nem tudod lefoglalni magad, az a másik számára is zavaró lesz.

48-as Örülök, hogy azért vannak kedves és okos emberek is. :)

2020. szept. 25. 23:08
 50/65 anonim válasza:

48-as vagyok:


Persze vannak itt is kedves, okos emberek, de sok bunkó is sajnos.

Ezért írtam, hogy nem csodálkozom azon, ha a lányok/nők egy idő után besokallnak. Vagy pedig valóban alapból nem szimpatikus nekik a levélíró, és ezért nem válaszolnak vissza nekik.

Ami engem illet, számomra nagyon szimpatikus a kérdező, mert a hasonló alkatú nők a zsánereim, de mivel én már 46 elmúltam, ezért nem is mertem ráírni.

De drukkolok neked, hogy találj egy hozzád illő pasit, aki valóban megbecsül téged, és nemcsak kaland meg szex miatt ismerkedne veled.

2020. szept. 26. 07:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!