Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkeresés. 27 éves, 156cm,...

Párkeresés. 27 éves, 156cm, 87kg, kedves, őszinte, barátságos, mosolygós, figyelmes. Randizna velem valaki?

Figyelt kérdés

Négy év alatt elhíztam 156cm, 81kg-ra. Nem eszek sokat és egészségtelenül sem, viszont nem is sportolok. Fél éve lett bátorságom elmenni kivizsgálásra és kiderült, hogy lassú az anyagcserém.

Kaptam rá gyógyszert, de az nem volt jó és attól is híztam, így már 87kg lettem. A karantén miatt nem tudtam visszamenni Endokrinológiára és új vérvételre. Ha visszamegyek, kapok új gyógyszert REMÉLHETŐLEG beindul a fogyás, rendeltem futópadot és reménykedem a fogyásban.

Ami viszont sok idő még.

Mivel túlsúlyos vagyok, nem tetszem a férfiaknak, akiknek mégis, az csak kalandot-szexet akar.

Én ilyenbe nem mennék bele!

Öt éve vagyok szingli, előtte egy kapcsolatom volt, ami hat évig tartott.

Már nagyon rossz egyedül, szeretnék találni egy férfit, akinek így is tetszem.

Elég szánalmasan hangzik, de ez az igazság. :D

Esetleg érdekelnék valakit így?



2020. júl. 23. 03:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim válasza:

Szia! Én randiznék veled minden további nélkül :). Kicsit vicces és egyben tragikus, ahogy az önjelölt "jóakarók" rád akarnak beszélni mindenféle diétát.. Szerintem az ember súlya a maga dolga, egyébként a háj megléte vagy sem nem egyenesen arányos az egészséggel. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne fogyj le, ha úgy akarod, csak ne vedd mások véleményét magadra kötelezőnek. :)

Egyébként intelligens, sportos, duci nőket imádó férfi vagyok. Ha van hozzá kedved, írj privit.

28/F

2020. júl. 23. 14:11
 22/65 anonim válasza:

Elképesztő mit kap egy nő, ha nem illeszkedik az ideális képbe... csóró ha egy 40 kilós szúnyog lenne, akkor ugyanezt kapná, csak pepitában.


Akik itt fikázódnak, nézzenek már tükörbe, hogy milyen emberek meg esetleg gondolkodjanak el, hogy nekik milyen hibájuk van. Kb 20 egyedi hsz érkezett eddig, statisztikailag 2 alkoholista van közöttünk. Akkor most a kérdező írja be, hogy dögöljenek meg az alkoholisták, minek isznak annyit? Gusztustalan söpredék itt mindenki, aki ismeretlenül bántja ezt a lányt.

2020. júl. 23. 14:41
 23/65 anonim válasza:
Neked még a világ is fáj,nem?🤣😂😂
2020. júl. 23. 14:49
 24/65 anonim válasza:
Úristen😂
2020. júl. 23. 15:01
 25/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat, azoknak akik megvédtek és megértenek!

Az értelmes, érzelmes embernek, bizony sokszor fáj az élet és szenved az ilyen "kedves" "értelmes" emberek miatt. -.-"

2020. júl. 23. 15:19
 26/65 anonim válasza:

Valaszolok, le volt irva a kerdes, nem arra kivancsi h kover e se arra h mivel lehet legogyni, hanem hogy van e valaki aki elfogadja e ot ilyennek! Miert retardalt mindenki? Miert akarjatok az embert megvaltoztatni? Milyen jogon mondjatok? Azert mert kiirt egy kerdest, az senkit nem jogosit fel arra, hogy megmondja hogy a kerdezo mit csinaljon.


Tudom analfabéták vagygok hogy nem ertitek, de akkor mennyetek orvoshoz hogy hulyek vagytok es kertek ra gyogyszert. Na.


Kerdezo, neked sok sikert a parkeresesben :) es abban is hogy elfogadd magad! Hidd el olcsobb elfogadnk magad, mint elfogadtatni magad a tarsadalommal, aminek az agya ki van mosva :)

2020. júl. 23. 16:03
 27/65 anonim válasza:

Hát én nem tudom, de szerintem a 156/81 egyáltalán nem durva paraméterek.

Sok pasi kedveli az ilyen típusú lányokat/nőket, én is, de sajnos én is elmúltam már 40, mint a 9-es hozzászóló, így nekem sem lenne esélyem nálad. :(

2020. júl. 23. 17:34
 28/65 anonim válasza:

27-es vagyok:


Most látom, hogy nem 81 kg vagy most, hanem 87, na de szerintem az sem durva.

És én is azt mondom, hogy igazából az számít, hogy milyenek a belső tulajdonságaid.

Bár azt írod magadról, hogy kedves, őszinte, barátságos, mosolygós és figyelmes vagy.

Ezek nagyon jó jellemvonások, biztos, hogy fogsz tetszeni így /is/ egy korodbeli pasinak, de szerintem többnek is. :)

Ám ha esetleg mégsem, akkor itt vagyunk mi 40-esek... ;)

2020. júl. 23. 17:59
 29/65 anonim válasza:
Azt tudod hogy a sport gyorsítja eléggé az anyagcserét?
2020. júl. 23. 19:37
 30/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat! :)

29-es válaszoló: Szerintem mindenki tudja ezt.

Te viszont nem olvastad el a válaszaimat.

Írtam, hogy már mindent tudok a fogyásról, evésről, életmódváltásról. Simán lehetnék egy túlsúlyos személyi edző is. :D

Sportoltam fél évig, minden nap, kocogás és súlyzós edzés, volt személyi edzőm is. Életmódváltás már akkor el volt kezdve és mégsem fogytam. Semmit.

Szerintem te nem tudod, hogy ez egy alattomos betegség és gyógyszer mellett sem biztos, hogy sokat fogok fogyni.

De mindent megteszek!

Ismét kérem, hogy azok írjanak, akiket érdeklek.

Köszönöm!

2020. júl. 23. 20:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!