Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkeresés. 27 éves, 156cm,...

Párkeresés. 27 éves, 156cm, 87kg, kedves, őszinte, barátságos, mosolygós, figyelmes. Randizna velem valaki?

Figyelt kérdés

Négy év alatt elhíztam 156cm, 81kg-ra. Nem eszek sokat és egészségtelenül sem, viszont nem is sportolok. Fél éve lett bátorságom elmenni kivizsgálásra és kiderült, hogy lassú az anyagcserém.

Kaptam rá gyógyszert, de az nem volt jó és attól is híztam, így már 87kg lettem. A karantén miatt nem tudtam visszamenni Endokrinológiára és új vérvételre. Ha visszamegyek, kapok új gyógyszert REMÉLHETŐLEG beindul a fogyás, rendeltem futópadot és reménykedem a fogyásban.

Ami viszont sok idő még.

Mivel túlsúlyos vagyok, nem tetszem a férfiaknak, akiknek mégis, az csak kalandot-szexet akar.

Én ilyenbe nem mennék bele!

Öt éve vagyok szingli, előtte egy kapcsolatom volt, ami hat évig tartott.

Már nagyon rossz egyedül, szeretnék találni egy férfit, akinek így is tetszem.

Elég szánalmasan hangzik, de ez az igazság. :D

Esetleg érdekelnék valakit így?



2020. júl. 23. 03:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim válasza:
#8: Nem tudom, honnan veszi az az orvos, aki szerint a beleknek árt napi egy-két evőkanál, vízben higított almaecet. Hivatalos, orvosok által írt amerikai web oldalakon is az olvasható, hogy bár a hatásosságát néhányan még mindig kétségbe vonják, ártani szinte biztosan nem árt a beleknek. Épp ellenkezőleg: segíti az emésztést és kimutathatóan hozzájárul a fogyáshoz is.
2020. júl. 23. 10:37
 12/65 anonim válasza:
Én 163 cm vagyok és 125 kiló. Hiszitek vagy sem, így is megtalálnak a férfiak és sok éve tartó kapcsolatban élek. Egyébként soha senki nem nézett még 125 kilósnak, legtöbben 100 alattra tippelnek, szóval amit itt írt valaki, hogy te brutálisan elhízott vagy a 87 kilóddal az nem igaz. De véleményem szerint nem jó helyen keresgélsz párt magadnak mert ez az oldal tele van suttyóval. Most is csak azzal jön mindenki milyen dagadt vagy és fogyjál le mert egyedül fogsz meghalni. Nincs igazuk!!!
2020. júl. 23. 10:39
 13/65 anonim válasza:
Szerintem az emberek nem azert akarjak h lefogyjon hogy part talaljon hanem hogy ne legyen depis es ne durcizzon be egybol... Szerintem nem a sulya miatt nem talal part hanem a szemelyisege miatt, csak olvasd vissza a kommenteket, tipikus szenvedo szemely... Egy psihologus kellene neki a partalalashoz nem a fogyas... A fagy csak eleri ugyanazt mint a schihologus.
2020. júl. 23. 10:57
 14/65 anonim válasza:
#12: Lehet, hogy nem egyedül fogsz meghalni, de hogy idejekorán, az nagyon valószínű. Kutatások szerint a 40 fölötti BMI indexű nőknek, mint neked, a várható élethosszuk átlagosan 6 évvel rövidebb. Ez kőkemény statisztikai tény. S akkor még nem beszéltünk az idősebb kori, várhatóan átlagosnál jóval rosszabb életminőségedről a kopás miatt fájdalmas izületeid, a valószínűbben magas vérnyomásod, szívbetegséged, diabéteszed miatt. Majd amikor 60 évesen nem tudsz rendesen járni, annyira fáj a lábad, amikor a szíved nem bírja a terhelést, akkor észbe kaphatsz, de már késő lesz. Most még rendben mennek a dolgok, de a túlsúlyosság az évek során alattomosan tönkrevágja majd az egészségedet. Én a nagymamámon láttam ezt, hát senkinek nem kívánom. Most próbálj lefogyni, amíg nem késő!
2020. júl. 23. 11:01
 15/65 anonim válasza:
Továbbra is csak a súlyával vagytok elfoglalva holott nem fogyókúrás tanácsokat kért.
2020. júl. 23. 11:46
 16/65 anonim válasza:
Állítsátok már le magatokat, a csaj nem extrémen elhízott, oké, van rajta súly, de ne essünk már át a ló túlsó felére. Az ilyen álszent embereket bírom, akik a jóindulat álcája mögött fikázódnak, miközben mindenkinek van hibája. Ennek a lánynak kb 30-40 kgt-t kell fogynia, nem 100-at, szóval rohadt messze van az extrémtől... okoskák.
2020. júl. 23. 11:55
 17/65 anonim válasza:
Hábálaáábú
2020. júl. 23. 12:10
 18/65 A kérdező kommentje:

Szerintetek nem tudom, hogy túlsúlyos vagyok? Ezt is kérdeztem már többször az "őszinte" érzéketlen válaszolóktól. Mivel nem az étkezéssel van baj, hanem betegség és már többször írtam, hogy 4 év alat mindent megtudtam a diétákról, fogyásról, ezért NEM kérek ezzel tanácsot! Mégis csak a beszólás és a tanácsok..

Nincs baj a személyiségemmel, mások szerint sem. Sok barátom van, férfiak is.

Persze, hogy szenvedek, más nem szenvedne ilyen helyzetben?

Ez a komment is, hogy ismeretlenül te megmondod, hogy milyen a személyiségem, okos dolog volt..

Kérlek fejezzétek be, mert nem ezt kértem!

Az írjon, akit érdeklek.

Köszönöm!

2020. júl. 23. 13:11
 19/65 anonim válasza:

Mondjuk ez tényleg szánalmas, amit itt művelnek egyesek... 🤦‍♀️

A kérdező feketén-fehéren leírta, hogy TISZTÁBAN VAN vele, hogy kövér és hogy próbál tenni ellene! Orvosnál is járt, miután az általatok vég nélkül ajánlott sportolástól egy dekát sem fogyott, ügyel az étkezésre, és másfajta mozgást fog elkezdeni. Szóval nem adja fel. Lehetne, hogy ezután ne okoskodjatok bele mindenbe is? Nem tudom, hogy miért érzik magukat sokan egyenesen feljogosítva erre, ha kövér embert látnak. Mellesleg nem is titkolja a súlyát, vállalja a helyzetet.

Ha nektek nem vonzó, azzal semmi baj, de ez a jóindulatba bújtatott fikázás, okoskodás teljesen KÉRETLENÜL (mert ez nem a fogyókúra részleg) nagyon gáz.

2020. júl. 23. 13:30
 20/65 anonim válasza:
Én adnék egy esélyt neked, viszont nekem a belső sokkal fontosabb szóval hosszas ismerkedés után tudnám megmondani hogy részemről működik e a dolog vagy nem.
2020. júl. 23. 13:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!