Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkeresés. 27 éves, 156cm,...

Párkeresés. 27 éves, 156cm, 87kg, kedves, őszinte, barátságos, mosolygós, figyelmes. Randizna velem valaki?

Figyelt kérdés

Négy év alatt elhíztam 156cm, 81kg-ra. Nem eszek sokat és egészségtelenül sem, viszont nem is sportolok. Fél éve lett bátorságom elmenni kivizsgálásra és kiderült, hogy lassú az anyagcserém.

Kaptam rá gyógyszert, de az nem volt jó és attól is híztam, így már 87kg lettem. A karantén miatt nem tudtam visszamenni Endokrinológiára és új vérvételre. Ha visszamegyek, kapok új gyógyszert REMÉLHETŐLEG beindul a fogyás, rendeltem futópadot és reménykedem a fogyásban.

Ami viszont sok idő még.

Mivel túlsúlyos vagyok, nem tetszem a férfiaknak, akiknek mégis, az csak kalandot-szexet akar.

Én ilyenbe nem mennék bele!

Öt éve vagyok szingli, előtte egy kapcsolatom volt, ami hat évig tartott.

Már nagyon rossz egyedül, szeretnék találni egy férfit, akinek így is tetszem.

Elég szánalmasan hangzik, de ez az igazság. :D

Esetleg érdekelnék valakit így?



2020. júl. 23. 03:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim válasza:
A te magasságodhoz 87 kg nagyon sok. Ez így nagyon nehéz lesz.
2020. júl. 23. 04:37
 2/65 anonim válasza:

Nemreg ~1 honapja kezdtem el a carnivore dietet, nagyon nagyon ajanlom, azzal biztos le tudnal fogyni ha akarnal. A sportolastol meg mi tart vissza? Az megdobja az anyagcsered, eleg az is ha napi egy orat setalsz, nezd meg mikor vagy a legehesebb ( tipikusan este valamikor es uccu neki akkor nyomas ki az ajton )

Lehet amugy hogy nem feltetlenul az anyagcsered miatt hiztal meg hanem mert nem eltel eleg aktiv eletet es utana meg belassult az anyagcsered.

A kerdesedre visszaterve, egy ideje nekialltam dietazni es heti 6 nap sportolni ami radikalisan megvaltoztatta az eletem ( mondjuk meg mindig tulsulyos vagyok, de legalabb fit :p ) es semmikepp nem allnek most olyan nővel aki lehuzna.

2020. júl. 23. 04:42
 3/65 anonim válasza:
Nekem pl semmi problémám a leírt dolgokkal, ami a külsődet illeti :)
2020. júl. 23. 04:48
 4/65 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak:

4 éve kezdődött a betegség, előtte nem voltam túlsúlyos. Nem eszek sokat, kenyeret, krumplit, tésztát, zsíros ételeket egyáltalán nem. Volt, hogy sportoltam (kocogás, intenzív torna), naponta egy órát fél évig és akkor sem fogytam semmit. Ezután mentem el orvoshoz. Ott meg is mondta, hogy a megfelelő gyógyszer és rengeteg sport mellett is nehezen fogok tudni fogyni. Egyébként írtam, hogy rendeltem futópadot. Későn, de drágák és sok idő volt míg összegyűjtöttem rá a pénzt.

Köszönöm, hogy válaszoltál.

De lehetne, hogy ne cikizzetek.

Inkább azok válaszoljanak, akiket érdeklek.

Köszönöm!

2020. júl. 23. 05:16
 5/65 anonim válasza:
Szerintem aranyos lehetsz,egyèbkènt a súly ami miatt aggodsz az leküzdhető,ès külcsíny,sokkal többet èr hogy emberileg milyen vagy.
2020. júl. 23. 05:20
 6/65 anonim válasza:

Azt tanácsolnám, hogy a lakhelyedet is írd meg, mert a távkapcsolatok sokaknál ki vannak zárva. 200 kilométerről nehéz randizgatni.


A futópaddal pedig csak óvatosan, mert ekkora túlsúllyal agyonkoptatod a csípő- és térdizületeidet, ha sokat futsz vagy gyalogolsz. Inkább úsznod kellene, mondjuk minden nap egy órát. A diétádba pedig vigyél be almaecetet (2 evőkanál egy pohár vízben oldva), az segít az epeműködés serkentésében és így a zsírok hatékonyabb lebontásában is.

2020. júl. 23. 06:18
 7/65 anonim válasza:
Nézd én férfi vagyok 177-178 centi és 86 kiló voltam lekovereztek. Ezek alapján brutálisan elhízott vagy, de léteznek olyan perverziok hogy ezeket a fajtákat szeretik, vagy mindegy nekik legyen valaki így van esélyed
2020. júl. 23. 06:59
 8/65 A kérdező kommentje:

6-os:Budapest, igen utólag jutott eszembe, hogy ki kellett volna írni. A kérdést nem lehet átírni, csak törölni sajnos. A futópadon,gyorsabban, sétálnék. Otthon naponta többször csinálhatom és nem lát más.

Olvastam az almaecetről, csináltam, citromot is rakok a vízbe, de az orvos azt mondta, hogy nem jó a bélnek.

7-es: Írtam, hogy ne cikizzetek, bántsatok. Szerinted én nem tudom, hogy túlsúlyos vagyok?

Mi értelme volt a válaszodnak?

Azért ne túlozzunk és 85kg-os férfi nem túlsúlyos, egyik ismerősöm szerint se.

Nem 100 kg vagyok, hogy ennyire eltúlózd.

Van más is 30kg felesleggel, nem csak én. Az én esetemben a pajzsmirigy a hibás, nem a sok egészségtelen evés.

Így kérek mindenkit, hogy ne írjanak tanácsokat, nert 4 év alatt mindent megtudtam a fogyásról, egészséges étkezésről.

Az írjon, akit érdeklek.

Köszönöm!

2020. júl. 23. 07:58
 9/65 anonim válasza:

Én most komolyan rákerestem a parom.hu-n erre a felszínes kombinációra. Mivel nem vagyok felregisztrálva társkereső oldalakra, csak a paromon lehet (aminek van azért adatbázisa is) ilyen szinten filterezni amiről én tudok.


Találtam is egy lányt a korodban hasonló paraméterekkel. Van róla egy ilyen félalakos fotó. Az a kis hölgy mondjuk aranyosnak tűnik. Én eleve nem szaladok el, ha molett egy kicsit a társjelölt, szerintem ezzel nincs is gond. Ha ennyire a tudatában vagy a dolgoknak és még dolgozol is érte, akkor meg az azt jelenti, hogy tudatos vagy és nem akarod elhagyni magadat! Az szerintem egy normális férfinak NAGYON szimpi! (magamból indultam ki :D)

Nekem is volt barátnőm aki pajzsmiriggyel küzdött, sajnos. :( (Neki alul működött) És én is most azon vagyok, hogy visszatérjek arra a testtömeg értékre amire vágyom. :) Át tudom érezni a küzdelmed "súlyát". 😅 (no offense!)


Kár, hogy én már negyven fölött vagyok picivel. :(

Röviden: Én biztos ismerkednék, de a korom miatt kiesnék.

Sok sikert kívánok neked! 😊

2020. júl. 23. 09:38
 10/65 anonim válasza:

Ne almaecetezz hanem nezz utana a ketogen dietanak es vagy az vagy carnivore :)


Senki se cikiz azzal h kover vagy, csak tenyeket allapitanak meg. Hivhatod a valosag erintesenek is ha akarod...

2020. júl. 23. 10:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!